Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg van olyan Opel Omega...

Tényleg van olyan Opel Omega amit BMW motorral szereltek gyárilag?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2.5 TDI
2012. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, a megegyező dízeleket.


De ne legyenek illúzióid, a BMW a saját minőségellenőrzésükön megbukott - ám még működőképes - motorokat küldi az Opelnek (amúgy kb. minden autógyár ezt csinálja a világon).


Félreértések elkerülése végett ez nem azt jelenti, hogy az Opelokba selejtes motort raknak - hanem azt, hogy míg 1000-ből 999 BMW motor kibír 400,000 km-t, addig 1000-ből csak 500 Opel motor fogja kibírni a 400,000 km-t.

2012. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hozzá tenném ez a "siker " motor a BMW-ben is ugyan olyan szarul produkál...

Megbízhatatlan ,a komoly dieselük a magyar mérnök által kerűlt a " híres " márka orrába !

2012. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szóval akkor egy szó mint száz,nem tudok okosba jó kocsihoz jutni :) ?!

Gondoltam egy Opel áráért szert teszek egy bömösre....

2012. nov. 10. 19:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen ,ne tetőzd a bajt :)
2012. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg egy autó nem csak egy motorból áll. Beletehetnél egy V12-es bugatti motort is egy opelbe, az attól még nem változna bugattivá.
2012. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
BMW nem csak a motorról szól, persze attól még az a lelke mindennek:) de szvsz 2 csoport van, 1 akinek mindegy mi, csak menjen.. és a másik akiknek ki van spécizve 1 max 2 márka és azoknak a szerelmesei :) és elképzelni sem tudják h beleüljenek egy másikba. én az utóbbi vagyok, nekem a BMW és a Mercedes a két favorit, egyszeren ha ebbe a 2 kocsiba ülök be (legyen szó bármelyik tipusrol) egyszerüen olyan érzés fog el mint ami egyik kocsiba sem:D Nekem a legfeltünőbb a BMW illata. lehet csak én vagyok vele de minden BMWnek ugyan az az illata. (a kárpité, nem az illatositoé) ha csukott szemmel ültetnek be egy kocsiba meg tudnám mondani hogy az BMW vagy nem.. de sajnos mint minden uj kocsi ezek is egyre rosszabbak.. 2005-2007nél fiatalabb kocsik már nem is kellenének mert egyszerüen nem tetszenek.. robot az egész. na de a kérdésre visszatérve szerintem csak a motor miatt ne vegyél omegát :D
2012. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó és azelötti,igazatok van ebben ez nem vitás!

Nekem is több olyan barátom van aki csak egy típusra esküszik,van aki csak mercivel jár,még ha öreggel is,van aki másra esküszik,de csak arra és semmi másra.

Irigylem ezeket az embereket talán kicsit könnyebb dolguk is van egy használt autó vásárlásakor,mert kisebb szeletet kell monitorozni.

Nekem nincsenek ilyen kikötéseim,csak annyi hogy olasz és francia ne,minden más jöhet.

Ezért gondoltam a bmw-s omegára.Nekem tetszik ahogy kinéz és ha még minőségi is a szíve,akkor jöhet is.


Régen még srác koromban akartam olyat hogy valami kotványba beletenni valami jó motort,de ez pénz hiányában meghiúsult.


Amúgy jók ezek a kis autók pl polski fiat Hayabusa motorral :)

2012. nov. 11. 16:42
 9/13 anonim ***** válasza:
A polski fiatot ha össze is tudod hozni egy Hayabusa motorral akkor kb. ugyan olyan teljesítményt ad majd le, mint az eredeti motorjával...
2012. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 lajos 001 válasza:
vegyél opel passátot az a tuti az omega bmw motoros tökéletes kis gépezet
2012. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!