Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi Senda 50 esembe Miért...

Derbi Senda 50 esembe Miért nincs erő? Meg mért csepeg a kipufogóból fekete olaj?

Figyelt kérdés
Most kapott vadi új dugót gyűrűt meg lett furva mert előzöleg meg volt szurulva ...bár a fúrás nem sikerült olyan jól mert elég pászos lett de müködik csak elég gyengus

2012. nov. 10. 12:40
1 2
 1/12 Takumi ***** válasza:
Dús a keverék.
2012. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már igyis 40 essel használom...és a járatáshoz minimum ennyi kell...
2012. nov. 10. 14:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem az olaj sok, hanem a benzin-levegő keverék dús, tehát több benzint kap mint kéne.
2012. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és ezen hogy tudunk állítani??
2012. nov. 10. 15:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Injektoros vagy karbis?
2012. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
karbis..
2012. nov. 10. 16:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Kell hogy legyen vagy súbertűs (mint a Simsonnál), vagy csavaros állítási lehetőség rajta, most nem tudom megmondani hogy melyik és hol van ,de utánanézek.
2012. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Takumi ***** válasza:
Dellorto karbi van rajta? Járatáshoz illik nagyobb fúvókát belerakni ez megvolt?
2012. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen dollerto...

1 pici javulást elértem azzal hogy leengettem az olajat az olajtartálybol..mert azt hittem hogy ki van kötve és nem müködik és én tettem a benzinbe az olajat és valószínűleg még keverte a külön kenés is ..és igy már nagyon olajos lett..de szertintem ez még nem a megoldás mert csak 1 nagyon picit lett jobb ugyhogy még várom a hasznos válaszokat és az eddigieket is nagyon köszönöm

2012. nov. 10. 19:58
 10/12 Takumi ***** válasza:
A karbin lett állítva a bejáratás miatt? Érdemes megnézni a gyertyát, annak a színe sokat elárul. Lehetőleg őzbarna legyen. HA sotétebb, akkor a karbin a levegőszűrő felöli elsö csavar állításával módodsítod a keveréket a másidik az alapjáraté. JObbre szegényíted, ballra tekerve dúsítod.
2012. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!