Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a VW Bogár?

Milyen autó a VW Bogár?

Figyelt kérdés
Ajándékba kapnám.
2012. nov. 12. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A veteránok közt nem egy nagy durranás, mivel elég sok van belőle. Ettől függetlenül nagyon jó vezetni. Mai akármilyen autóból átülve nagyon szokatlan, furcsa érzés a meredek, síküveg szélvédő, fém műszerfal, stb.

Mindennapi használatra, nagyobb távolságokra én már nem használnék ilyet. De ha kapnék valahonnan, biztos megtartanám hobbiautónak. Közelre járkálni, jó időben, stb..

2012. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen autód volt eddig, én gondolkodás nélkül elfogadnám.
2012. nov. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Ajándék lónak ne nézd a fogát!

:D


Szerintem, gyenge, fapados, kényelmetlen, idejétmúlt konstrukció, rossz a fűtése...

Csak fanatikusoknak ajánlom!

:)

2012. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Hát nekem van egy Bogaram és elmondhatom,hogy egyáltalán nem fapados,ritka kényelmes autó.

Nagyon keveset költök rá,nagyon megbízható kis benzin-gázos autó.Nem mindegyik Bogárnak fém a műszerfala,az enyém Mexikói és azok puha műszerfalasok.Az 1303-as az meg már nem síküveges.

Nagyon tuti kis gép,a világból kimennék vele és el mernék vele indulni hosszú útra is.Élvezetes vezetni.

Viszont nagyon sok xart lehet kapni horror áron amik össze vannak tákolva.

Nekem a párom szereli,ha van valami baj.

Viszont a fűtése tényleg nem a legjobb,de nem fagyok bele.

2013. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!