Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tud ez az úgynevezett...

Mit tud ez az úgynevezett Shell V-Power Nitro+? Miben különb a többi üzemanyagtól?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom csak adalékban gazdagabb amitől magasabb a benzin oktánszáma amitől könnyebben berobban ezáltal tisztább lesz az égés is,kevesebb üzemanyag is elég az égéshez.
2012. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás. Lehet hogy más a többi üzemanyagtól, de biztos hogy nem fog ettől kevesebbet fogyasztani az autód.
2012. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kevesebbet valóban nem fog enni,csak te nem fogod annyira nyomni a gázt,mivel van benne oktán szám növelő + 3427ezer egyéb adalék ami könnyíti a dugók mozgását,robbanását,így a teljesítményét is. (már ha igaz),na és az olyan embernek aki semmit se ért ezekhez,azt gondolja,hogy kevesebbet fog enni. :D
2012. nov. 12. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Most akkor kérdezel vagy reklámozol? Úgynézki tudod hogy mi a különbség, akkor?


Egyébként volt már ilyen kérdés, ott kifejtettem, utcai autóban nem fog számítani.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__362..

2012. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy amiben adalék anyag van illetve oktánszám növelő az mivel tud többet,csak én nem ezt kérdeztem.

Hanem hogy ez a V-Power Nitro-nak nevezett üzemanyag miket tartalmaz,miben különbözik a többitől. De nagyjából meg kaptam rá a választ.

2012. nov. 13. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha állíthatod a benzin adagolását és kevesebb benzintől ugyanolyan égésed lessz akkor miért ne fogyna kevesebb belőle ha beállítod az adagolót?Ha nemtudod beállítanui vagy nem automata beállítós akkor természetesen ugyanannyi fogy belőle.
2012. nov. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!