Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba milyen hangszórót...

Dave017 kérdése:

Autóba milyen hangszórót érdemes venni hátra és milyet előre?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem h előre és hátra hány csatornásat érdemes venni.Vagy van ilyen hogy mélyközepes hangszoró.Ez ha jó, akkor előre vagy hátra érdemes e elhelyezni stb...

az a baj h egyik embertől ezt a másiktól azt hallom és így elég nehéz dűlöre jutni.Jó lenne h valaki részletesen letudná nekem írni mert nem vagyok annyira otthon ebbe a témába

Válaszotokat előre is köszönöm:)



2012. nov. 13. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van egy nagyon komoly első szetted (komponens szett) ,mondjuk egy felső kategóriás Audio System,akkor hátra már nem kell hangszóró!!
2012. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenkép szeretnék hátra mert a gyári már csunyán recseg még alacsony hangerőn is:S
2012. nov. 13. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy terveztem az autómba ,hogy előre egy 16cm-es Alpine komponens szettet (ebben ugye van 2db 105w mélyközép amit az ajtókba kell tenni és két magassugárzó hangszóró) . És lehet hogy egy 2-300w-os mélyet de csak 1db-ot ami nem nagy helyet foglal. Az első szettet egy 300w-os erősítő hajtja majd meg . De lehet hogy nem fog kelleni a csomagtartóba való mélynyomó majd kiderül ami után beépítettem az egészet mert még le kell gyártanom egy két konzolt hozzá :D meg a beltér kialakítása még várat magára :D
2012. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez elég korrektül hangzik:D az én elképzelésem is hasonló volt de már belezavarodtam a végégre ezért is tettem fel itt a kérdésem

Én hátra mindenkép akarok a két gyári helyére.Oda milyet lenne érdemes venni?

2012. nov. 13. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Hátra nagy ovál, ajtókba meg 16-os szett.
2012. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hátra soha többé nem teszek hangszórót se kereket se pedíg ovált...Max csak a hátsó ajtókba de oda sem igazán szeretnék... Nekem volt 2db 90w-os hátul a kalaptartón valamiért tönkrement a jobb első hangszóróm de a hangszóró jó volt csak jel nem jött neki úgy hogy a hátsó hangszórókat előre kellett tennem az ajtókba és eléggé meglepődtem hogy hangzásban rettentő nagyot dobott rajta hogy csak elöl szólt és a mélyet is nagyon szépen kiadta amit eddíg nem nagyon tett meg...Meglepő de igaz
2012. nov. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hu ez nagy hasznos kis válasz volt!köszi:)

Akk lehet h a hátsót csak kikötöm és akk így még egy kis pénzt is megsporolok :)

Köszi még1x

2012. nov. 14. 12:35
 8/8 lom válasza:

[link]


ilyen kell :)

2013. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!