Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minarelli am6 olajszint...

Minarelli am6 olajszint ellenőrzés? Lecsavartam a blokk oldalán azt az olajszint ellenkörző csavart és nem láttam semmi olajat. Ez normális?

Figyelt kérdés
Meddig kéne ott állnia az olajnak? A meglévő olajra rá lehet önteni másikat? (nemtudom milyen van benne) vagy az egésszet le kellene cserélni?

2012. nov. 14. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

10W40 es olaj jó bele ! én is ezt használom bele !

függőleges állapotba állítod a motort és addig öntöd az olajat bele míg nem folyik ki az olajszint ellenörző csavarnál !

2012. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és az olajszint ellenőrző ez ugye?


[link]

2012. nov. 14. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
ott az oldalán van az a kis csavar ! közepén !
2012. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezt a csavart kicsavarod és függőleges helyzetbe állítod !

aztán addig öntöd az olajat bele (a tetején a fekete csavarnál amit bekarikáztál)míg nem jelenik meg a kis csavarnál az olaj (míg ki nem folyik egy pici ) és megvárod míg kifolyik a felesleg és utána visszacsavarod ! mind a kettőt !

2012. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi ! így már mindent értek :D
2012. nov. 15. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!