Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 60 ccm- is a schwalbim uj...

60 ccm- is a schwalbim uj dugo uj szimering! Légszürvel melegen csak gázadásra indul és 20-25 mp mire felpörög? Hidegen semmi gond.

Figyelt kérdés
azt modták hogy sokat kap de ha igy lenne akkor az hogy van hogy menet közben rá huzom a szivatot ès ugyan ugy megy? nem piszkos a lègszürö
2012. nov. 15. 08:11
 1/6 A kérdező kommentje:
lègszürö nèlkul hidegen melegen viszonylag jol indul
2012. nov. 15. 08:14
 2/6 gomzoli ***** válasza:

Azt gondolom, hogy valahol tömítetlenség miatt "falsch" levegőt szív. Ez tipikusan meleg motornál jön elő, a hőtágulás miatt a hidegen még viszonylag jól záró tömítésnél megnövekszik a hézag, és a keletkezett "résen" levegőt szív a motor, így a vákuum jó része (ami kellene az üzemanyag beszívásához) elveszik.

Valószínű, hogy az üzemanyagellátó rendszerben lesz a hiba, tehát mindenképpen a szívóoldalon, mert ahogy írtad, kihúzott szivatónál (ami ugye a beszívott levegő útját zárja szűkebbre) meg megy.

Nem vagyok szerelő, de ez tűnik számomra a leglogikusabbnak.

2012. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Vszeg Szegény a melegüzemi keverék, dúsíts (vegyél vissza a levegőkeverék-csavaron a karbin, vagy emeld feljebb a súbert, ezzel növelve a benzinarányt a keverékben.)


Cseréltél egyáltalán fúvókát amikor 50cc-ről fúrtátok?

2012. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy a gyertyád hőértéke alacsony!
2012. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hozzám már 60 kènt került...de fuvoka mèretèt nem tudom pontosan mert öszegányolták sztem67 es lehet. tömittèsek jok. hallotam olyat is ugyan ez volt a jelens3g kicserèltèk kisebbre a fuvokát ès ment rendesen kègszûrövel is
2012. nov. 15. 11:28
 6/6 A kérdező kommentje:
gyertya mèg lehet egy 1000 èves isolator van benne ..ezzel szèp a szikra ugyan ilyen ujjal meg szar ..semmit nem èrnek nem tom milyen kène!? brisk talàn. meg probálok a suberten állitani meg a levegöt beljebb csavarni
2012. nov. 15. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!