Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Lupo kis dízel motorral jó...

Vw Lupo kis dízel motorral jó kocsi, megbízható?

Figyelt kérdés
1,2 l dízelesből csak turbósat láttam, a legkisebb szívódízel ennél azt hiszem 1,4-es, a turbosnál nagyobb a hibalehetőség... És csak automata váltós van az 1,2-esből?

2012. nov. 15. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ilyet. Nevetségesen drága, és egy hitvány fos. Valami Corsa, Clio stb inkább.
2012. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Elottem szolonak es a kerdezonek: edesanyamnak van egy vw lupoja 1.4 tdi 75 lovas... Ugy megy mint a mergezett eger, ugrik rendesen(barataimmal kiprobaltuk a gyorsasat, ki voltak akadva hogy az a kis "fos" hogy huz.) hatul nemmondom, kisse kenyelmetlen lehet egy 175-180 centi magas embernek de nem rossz, elol pedig luxus, hogy

Milyen kenyelmes, nyugodtan ki tudod nyujtani a labadat nem tor ossze egy hosszabb uton. Ket embernek tokeletes kocsi lehet egy kirandulasra is, leborittod a hatsobuleseket vagy kiszeded es egy kenyelmes csomagtered van. Alacsony fogyasztas. 4 hangszoro van benne, meglepoen jol szolnak. Ha tudsz keress klimasat, mi a mienkbebtettunk klimatronicot...tokeletes... Jaigen. Egyszer kiprobaltuk az autopalyan, negy szemellyel 180vanat ment a kicsike, es nem hegyen lefele hatszelel. Es nem egy veszesen draga auto. Szerintem tokelet valasztas ha egyedul vagy ketten utaznatok vele. Varosba jarkalni nem kell nagyobb. Jaigen. Es megjartuk vele gorogorszagot a csaladdal 4 en csomagokkal es nem volt veszes.

2012. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy vészesen drága! Sokkal szebb, jobb, nagyobb autókat lehet venni olcsóbban, és max fél literrel esznek többet.
2012. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Probaltad a lupot? Volt lupod?!
2012. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!