Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőrök megtudják állapítani...

Rendőrök megtudják állapítani egy 125/50-es motorról, hogy nem 50-es? És ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Egy Suzuki Rg 125-t vettem, de ötvenesként használták..

Viszont egy ismerősöm azt mondta, hogy a rendőröknek egy telefonjukba kerül, és megmondják, hogy nem 50-es a motor..


2012. nov. 16. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell telefonálni sem..elég ha oda néz ahová kell..
2012. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a motor 50-esként van használva, nincs rajta semmi olyan ami lebuktatná, csak az alvázszám..
2012. nov. 16. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Amik lebuktathatják:

hengeren feltüntetett ccm

km/h óra

hang

henger mérete ránézésre (bevitetheti vizsgálatra ha gyanús)

váz/motor szám: nem tudom h a suzukinál is van e ilyen, de pl a hondánál egyes számok jelölik a köbcentit, plusz ha volt már forgalomba helyezve akkor a diszpécser azonnal megmondja, hogy nem 50es.


Amúgy elég kicsi rá az esély, hogy annyira tapasztalatlan buta rendőrbe futsz, aki egy 125ös RG-t benéz 50esnek.

2012. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Elég ha látott már ilyen motort. Nem annyira hülye a rendőr sem, mint ahogy azt az emberek hiszik.
2012. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Nekem haverom 1,5 éve jár egy Yamaha Tzr-el ami szintén 125-ös,és eddig még nem volt semmi belőle.Az igazsághoz hozzá tartozik hogy eddig 2-szer igazoltatták.
2012. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!