Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesség körül is...

6 hetes terhesség körül is megtudják állapítani az ikerterhességet?

Figyelt kérdés

Még nem voltam 6 hetes amikor elmentem nőgyógyászhoz, és azt mondta hogy 12mm-es a picurom.2. baba lesz egyébként, de elsőnél sokkal később kerültem orvoshoz.Szóval ezek után kaptam egy hírlevelet e-mailen, hogy a 6 hetes magzat 2-5 mm nagyságú!Most akkor mi van?

Köszi aki segít :)


2012. ápr. 8. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Korábban foganhatott a baba, mint ahogy számoljátok. De az UH-k során ez ki fog derülni!

Gratulálok!

17 hkm

2012. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én is gratulálok neked!! :)

2012. ápr. 8. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
5+5 hetesen voltam először dokinál, még csak 8 mm-es petezsákom volt. Benne még semmi, igaz a gép se volt mai gyerek. 8 hetesen mentem legközelebb, akkor derült ki hogy ketten vannak a petezsákban, úgyhogy bármi lehet.
2012. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 12 mm-es az nem a magzat, ahhoz túl nagynak tűnik, hacsak nem számoltátok el, hanem a petezsák.


Ha egypetéjű ikrek, akkor ilyen korai terhességnél nem biztos, hogy látják, de akár 2 petéjű is lehet éppen olyan szögben/takarásban, hogy csak később veszik észre.


Nekem hármasikreim vannak, 3 petéjűek, és a 6. héten már látták a 3 külön petezsákot, de akkor még nem volt szívhang.

2012. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző terhességem ikerterhesség volt, ott az 5. hét végén már látszott a hüvelyi UH-on a két petezsák. Az is lehet, hogy korábban fogant a számolt időnél, ezért nagyobb.
2012. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az 5. héten látszódott a két petezsák.
2012. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hat hetesen voltam először, akkor még nem látszódott, csak 1 szívhang. Csak 12 hetesen mutatkoztak meg az ikrek.


Szerintem amúgy ez attól is függ, hogy milyen a doki gépe.

2012. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 6+3 voltam, amikor látszódott 2 petezsák és benne 2 pár mm-es babók:).
2012. ápr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ikermami20 válasza:
Nekem 7hetesen mutatták ki hüvelyi ultrahangon,hogy ikreket várok :) 1,6mm és 1,7mm :) Két petéjüek lettek,de ezt akkor még nem tudták meg mondani :)
2012. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!