Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autó lenne...

Szerintetek milyen autó lenne nekem a legideálisabb? Egy középkategóriás, gazdaságos autót szeretnék városi használatra.

Figyelt kérdés

Amiken gondolkodtam:


Smart Fortwo - keveset eszik (főleg a dízeles) de maga az autó viszonylag drága (10 éves 7-800e), 2 személyes csak és úgy hallottam az alkatrész hozzá aranyárban megy.


Peugeot 206 - benzines sokat eszik (7-8L), dízeles pedig kevés van nem leharcolt állapotban és ha van is drágán (10 éves - 8-900e).


Ford Fiesta - dízelesre gondoltam. Ő eddig a legszimpibb : 4-5 éves 800e.


2012. nov. 17. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A Smartot nem ismerem, de nem sok van belőle ami alátámasztja a magas alkatrész árat. Peugeotot felejtsd el, nem éri meg. A gatyád is rámenne. Ford jó választás lehet, ha találsz egy jó állapotút.
2012. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem közép kategóriásak. Ha kis autót akarsz, esetleg Citroen Saxo 1.5d?
2012. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem középkategóriásak?? Akkor mik? Felsőkategóriásak?
2012. nov. 18. 07:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek középkategóriások és a Ford a legjobb. Már fent írtam hogy miért. Esetleg a Smart nem az, de azt meg felejtsd is el. Esetleg még megnézhetnéd a VW Golfokat vagy Polokat.
2012. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Ezek kérlek alsó-közép kategóriás autók. Egy becsületes középkategória mondjuk egy Ford Focus / Mondeótól kezdödik.


Egy kivétel a Smart, mert az ár szerint középkategória amúgy meg egy matchbox :)

2012. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Középkategória: Opel astra, Vw golf, ford focus.
2012. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!