Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ez egy robogónál?

Normális ez egy robogónál?

Figyelt kérdés
Atala Hacker 50 (olasz, minarelli blokkos), hidegen indításnál emelt fordulat, még el is akarna indulni, meg szoktam várni míg megmelegszik kicsit és alapjáratra beáll, de miután elindulok vele, mindegy mennyit megyek, megálláskor megint emelt fordulaton jár a motor és 10-15mp mire alapjáratra beáll. Menet közben ha elengedem a gázt érezni, hogy nincs nagy motorfék, mert nem alapjárati állásban van a karbi, csak mintha kevesebb gázt húznék, ha pár másodperc eltelik érezhető, mikor visszaáll alapállapotba és onnantől a motorfék is erősebb. A karbi tiszta, egyébként a motor napi használatban van, soha nem hagyott még ott az út szélén.
2012. nov. 19. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Karburátor lesz pedig. Be kell állítani, illetve rá kéne nézni a szivató részére is. Nem fogyaszt többet mint szokott?
2012. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem eszik sokat, de ez ilyen amióta csak nálam van. A karbit én állítottam be (túl dús volt a keverék, most elindulási fulladáshatártól 1 fordulattal van beljebb a keverékcsavar), de ennek ellenére még mindig csinálja.
2012. nov. 19. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Markolat nem szorul?
2012. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán, visszamegy a bowden amennyire kell neki.
2012. nov. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!