Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtánok mondani olyan futársz...

Tudtánok mondani olyan futárszolgálatot amely szállit motorkerékpárt?

Figyelt kérdés
Hány ezer forintba kerül ez ?
2012. nov. 20. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ha saját lábán nem megoldható ,hogy elhozd akkor én nem ajánlanám a futárszolgálatot nem tudom mennyiért viszik ,de biztos nagyon drágalenne, nem ismersz valakit akinek van vonóhorgos autója ? mert akkor tudnál bérelni motorszállító utánfutót [link] Kaució: 10.000 Ft, az szerintem nem sok + a futó 1 napra 5E körül van ,vagy bérelsz egy kisteherautót de ott szerintem minimum a 100E ft kaució úgyhogy marad a futó , vagy akkor jössz ki a legolcsóbban ha szerzel egy olyan ismerőst akinek van kisteherautója/dobozos furgonja vagy bármi olyan autója amibe elfér és kölcsönadja neked vagy a benzinköltség +egy 10esé elhozza neked
2012. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! igen az a baj hogy nincs olyan ismerősöm aki eltudná hozni . csak az a baj hogy halottam hogy van ilyen motor szállítás ,de szerintem biztos nem több mint 10 000 ft. Csak én nem találtam ilyet .
2012. nov. 20. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt 4000 Ft. + 120Ft/Km. /Oda - Vissza/

+ Autópályamatrica (opcionális) Áraink az Áfát nem tartalmazzák

Minimumdíj 6000Ft



[link]

Országhatáron belül


3000 Ft + Áfa kiállásí díj


110 Ft + Áfa / km (+ úthasználati díjak)



[link]


Vidéki szállítás: 4000 Ft. + 120Ft/Km. /Oda és Vissza/ + Autópályamatrica


hirtelen ezeket találtam (első voltam )

2012. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondoltam , köszönöm !
2012. nov. 20. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!