Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS! Véletlen ellöktem a...

SOS! Véletlen ellöktem a párom motorját ami neki dőlt a másiknak és mindkettő eldőlt. Hogyan állítsam fel őket?

Figyelt kérdés

Nem bírom felállítani őket mert nagyon nehezek:( Nem akarom, hogy azt lássa meg, hogy elvannak dőlve mert tuti szívrohamot kap.

Meg mi bajuk lehetett ettől?


2012. nov. 20. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Magadfelé sose húzd, hanem kicsit vállból emeld először az elsőt, utána a másikat

Ha magadfele húzva akarod felemelni mint a biciklit sose fog feljönni, nyúlj a kormány alá, és mintha kitolnál egy súlyt, úgy emeld

Baja lehet hogy lett ha szép idomos motor

2012. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező,sikerült? Élsz még? XD
2012. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de még férfiként is nehéz felállítani egy nagymotort, nőként nem hiszem, hogy egyedül sikerülni fog...


Amúgy baja több is lehet:


- Idomok összetörtek

- Festés sérült

- Darabok letörtek róla (index, kuplung vagy fékkar, stb..)

- Oldalt fekvő helyzetbe a különböző folyadékok (olaj, benzin) befolyhat oda, ahova nem lenne szabad ill. kifolyhat onnan, ahonnan nem kéne... Úgyhogy eltitkolni semmiképp se próbáld

2012. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget!

Hú az az Én nőm lennél akkor pf...

Szerintem menekülj el !!! :)

Próbálj segítséget kérni valakitől!

2012. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

addig símogasd őket, míg fel nem állnak.

(egy NŐNEK ilyet magyarázni...)

2012. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem ne szarakodj vele, már csak azért is szólj mert akár (nem valószínű), de akár egy életre megnyomorodhat egy kis hibától is a párod, ha rosszkor következik be...
2012. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!