Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja a jobb elsö...

Mi okozhatja a jobb elsö keréktöl hallható hangot?

Figyelt kérdés
a hang jellege tipikus zakatolás.kifejezetten olyan mint amikor a vonatkerekek csattognak a sineken. lógást sehol nem tapasztaltam,szeretném ha adnátok pár tippet mielött szétbontanám azt is amit nem kell.a segitséget elöre is köszönöm!

2012. nov. 21. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem amikor zakatolt + morgott akkor a kerékagycsapágy ment szét kicseréltettem és már nem zakatol, lehet neked is az ment szét
2012. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerékcsapágy vagy féltengelycsukló.
2012. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lengőkar, szilent?
2012. nov. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a gyors segitséget,a kerékagy csapággyal kezdem utána kiderül,bár már volt egy pár autóm de ha csapágyas volt eddig még csak morgást hallottam nem vonatzakatolást uj számomra ,hogy ilyen hangot ad ki,sajnos nemtudom,hogy az elözö gazdája mióta járt igy vele.még egyszer köszi mindenkinek
2012. nov. 22. 16:14
 5/5 A kérdező kommentje:
megvan a hiba a kerékagy csapágy a ludas, sajnos olasz a kis autó aggyal együtt kell cserélni,igy huzós a javitása
2012. nov. 24. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!