Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Almera (2006, benzines)...

Nissan Almera (2006, benzines) első fényszóró beállításához ért valaki?

Figyelt kérdés
A bal első tompított fényszóró az, ami világít ugyan, de annyira rossz a beállítása, hogy nem az utat világítja meg, hanem szétszórja a fényét. Egyszer csak ilyen lett, azelőtt rendesen működött. Sosem volt szétszerelve, piszkálgatva, semmi ilyesmi.

2012. nov. 22. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamiért az izzószál nincs a fókuszpontban.

Meg kell nézni rendesen ül e az izzó a foglalatban, ha igen akkor próbára izzócsere.

2012. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha. Köszi a választ, én is ilyesmire gondoltam. De elképzelésem sincs, hogy ezt most hogyan javítsam, mert az izzócsere már egyszer megtörtént, az nem segített. Az izzót másképp beletenni egyébként sem lehet, csak egyféleképpen. Vagy nem jól tudom?
2012. nov. 22. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Innen nem lehet megmondani mi a baja.

Két lehetőség van.

-Szervíz

-Kiszerelni mindkét lámpatestet, akkor már hozzáférni, lehet méregetni a másikkal összehasonlítani mi ment el.

És van egy harmadik lehetőség, veszel egy bontott fényszórót hozzá.


Ezekből lehet válogatni, anyagi lehetőség,idő, és tehetség alapján.

2012. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaja. Köszi!
2012. nov. 23. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Típushiba, megolvadt az izzó foglalata, ezért esett ki a fókuszból. Sajnos lámpacsere, 18 ezer az utángyártott darabja.
2013. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!