Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2000 évjárat körüli Suzuki...

A 2000 évjárat körüli Suzuki Swift-eknek van valami komolyabb bajuk? (azon kívül hogy papírautók)

Figyelt kérdés

2012. nov. 22. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Az alu szelepfedeles 1.3-asoknál néha előjön a dugattyúszoknya-törés, de az olcsón orvosolható, és nem túl gyakori.
2012. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Mint írtad, "papírautó".

Tehát alkalmatlan az utcai harcokra!

...és M.O.-on az folyik sajnos. Küzdesz az utakon az életedért.

2012. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Csak csekély súly mellett lehet csekély fogyasztást elérni..

Mivel a Suzu nem szénszálas,ezért törékenyebb is...


Műszakilag viszont messze a legmegbízhatóbb kocsi.

2012. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

" messze a legmegbízhatóbb kocsi."


Inkább mondjuk úgy, hogy motorikusan nagyon megbízható, minden mást meg olcsó javíttatni. Ez így sokkal helytállóbb...

2012. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha 2000 körüli akkor kb 12 éves...ezt a kérdést gondold meg párszor..nyiszog kattog zötyög a lámpája reflektor használatakor kb olyan mint egy harmat gyeneg szentjános bogár..azütközö zona annyir alacsony hogy egy korszerübb akármilyen kocsi "rászalad"egy esetlege ütközésnél,nyáron letekerve minden ablak ver a viz,a sóhajvékony lemez szinte semmit nem fog fel sem menetzajt sem ütközést,a saját véleményem ezekt a "kocsikat"be kellett volna zúzni..lélekvesztö..arra jó
2012. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
nekem is 2000es suzukim van semmi baja gyertyán, szíjakon meg akkun kívül minden gyári ja nem tavaly lett féktárcsa meg fékbetét cserélve de amúgy más nem... nem kattog nem csikorog nyikorog pöcc-re indul akár tél van akár nyár ja és még egyszer se hagyott szarba még csak menetbe közbe se állt le (kivéve mikor lefullasztom véletlen) amúgy meg ismerősöm 2003-ba vett egy bmw-t újonnan hát a ruszki harci tank hozzá képest lóf*sz...papírautóra meg annyit hogy ugyan annyi totálkáros audi, bmw meg merci van mint suzuki... 12 év alatt még csak meg sem húztam a kocsit pedig aztán mikor megvettem ment a rajoskodás haverokkal...
2012. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
figyi a tiéd lehet hogy éppen nem rossz,de arra megkérlek a legnagyobb tisztelettel nem próbálj meggyözni senkit arról hog egy 12 éves autó az jó..nyáron is jó?este,ködben a gyári lámpáival jó?dehogy jó,letekernél vele teszem azt 400 500 km egyben?rakd aszivedre a kezed,na:)nem vállalnád be:)?ez biztos:)
2012. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
500-at nem de 800km-t igen pont tavaly nyáron voltam vele Berlinbe igaz azóta max 150km-t mentem vele egyhuzamban, nem akarok én meggyőzni senkit de a "nyiszog kattog zötyög" gyakrabban hallom egy 2000-es bmw-nél, audinál vagy mercinél mint suzukiknál főleg ha még dízel is...amúgy meg boltba kemény 4000 ft-t a hipiszupi 90%-al távolabb világító fehér fényű izzó csak még nem volt okom kicserélni
2012. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ebben az esetben maximális tiszteletem
2012. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha rendesen volt szervizelve akkor nem. Ha az előző tulaj csak használta és nem törődött vele, akkor csak a vásárlás után fog kiderülni, hogy milyen bajok jönnek ki rajta...
2012. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!