Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A suzukinak Ausztriában,...

A suzukinak Ausztriában, Németországban? Olaszországban stb. milyen az "imidzse"?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan mint itt magyarországon, vagy külföldön nem nézik le annyira a suzisokat?

2012. nov. 22. 22:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
upsz véletlen odakerült megegy kérdőjel:(
2012. nov. 22. 22:37
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az van, mint 30 évvel ezelőtt a Trabanttal.


Megdícsérnek, hogy milyen ügyes vagy, hogy ilyent autószerű valamit tudtál készíteni a garázsodban.

:)

2012. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Esküszöm neked osztrák rendszámos szuzukit én még sohasem láttam! Egyszer láttam egy kamionnyi német rendszámosat és párat kószálni németországba, de ausztriába még soha.
2012. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
daciat elöbb vesznek mit suzukit...komoly nem g..iségböl,egy két vadáz erdész jár suzukival,de a fiatalabbak már ha vesz ilyen kategoriában akkor is daciat vesz..elmondok valamit..3.4 %os kamatra megveszi neked a bank az akármilyen szalonautóttermészetesen megfeleö referenciákkal tehát állandó fix munkahely stb tehát akisnyugdijas,vagy diák vesz olyan kocsit aminek nagyon alacsony a havi törlesztés,még úgy is hogy mint irtam3,4% akamat,én nem30!!!!mint magyarban..
2012. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a mentalitás csak Magyarországra jellemző. Jajj Suzukija van biztos csóró, meg proli...stb. Külföldön nem azt nézik, hogy mivel mész, hanem, hogy rendbe van-e téve a kocsid. ;)
2012. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez sem igaz, pl. Svédeknél egyiket sem nézik, nekik a kocsi csak közlekedési eszköz :D Cserébe minden 2. svéd autó törött vagy rohad :P
2012. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs gond a Suzukival..azok szólják le akiknek amúgy is egy vacak Trabi jutott. És mindezt úgy mondom hogy Opelem van...ha lett volna 3éve Kizashi azt veszek, nem volt így egy suzukissal kevesebb!
2012. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezeket az autókat közép-kelet Európai piacokra készítik így nyugaton nem nagyon találkozol velük. Egyébként az imidzse ott sem jobb mint nálunk, sőt bizonyos társadalmi szint felett egyenesen ciki ilyesmivel járni
2012. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amerikában is ott van a Geo Metro (módosított 3 ajtós Suzuki Swift)! Akkor az is ciki te tökkel ütött? -.-"
2012. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy ott nem kapható csak nincs rá igény. Én Hamburgtól nem messze egy kisvárosban éltem másfél évig, ahol még a cég takarítónője is Volvo v70-el járt. Emlékeim szerint pedig nem nagyon volt ott Suzuki, nem akarok hazudni biztos elsuhant 1-2 amíg ott voltam de a vw,mercedes,bmw olyan szinten dominál,hogy akkor éreztem igazán a balkánias hangulatot amikor hazajöttem
2013. jan. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!