Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy hibátlan állapotú...

Van egy hibátlan állapotú simson schwalbém s51es blokkal és gondolkodtam rajta, hogy Tábori tuningot kapjon. Azok a blokkok mennyit vesztenek a megbízhatóságukból? Illetve mennyibe kerül? (nagyobb hengerűrtartalom és 4sebességes váltó)

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajánlok jobbat és olcsóbbat!

Ő nem csak MZ-kel foglalkozik és nagyon jó szakember.

[link]

2012. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tábori elég híres, de szerintem más is tud legalább olyan jó munkát végezni, mint ő.


nézz egy kicsit körül a témában pl simson.hu fórumon :)

amúgy ha nem akarsz rá sok pénzt költeni, akkor én egy sima 70/2-őt vagy egy minituningos(simson.hu-n olvashatsz a mihu féle minituningról) 60/2-őt raknék a motorra, és így megbízható is marad :D

2012. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jah és hozzáteszem, még az első modatomhoz, hogy nemcsakhogy ugyanolyan munkát tud végezni, de olcsóbban is.


és a két hengerhez amit írtam, nem nagyon kell lecserélni semmit, elmegy gyári cuccokkal is(fúvókákat persze kell, meg ha akarsz cserélhetsz főtengelyt, tűgörgőket, karburátot, de itt még nem szükséges)

2012. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!