Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le szoktad venni a fejegység...

Le szoktad venni a fejegység előlapját?

Figyelt kérdés
Újpesten lakok, szoktam nézegetni a kocsikat, mindegyikben rajt hagyják. Nem törik fel érte?
2012. nov. 25. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyémben nem is lehet levenni.
2012. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mamár nem olyan nagy divat a "magnózás",mert csekély összegért hozzájutsz egy komolyabbhoz is..

GPS a favorit,ezért benyomják az ablakot még akkoris,ha csak a tartó,vagy annak a nyoma van a szélvédőn...

2012. nov. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vidéken lakom, itt helyben nem szoktam, mert itt nincs ilyen jellegű bűnözés (volt már, de az is régen, hogy fiatalok autókat törtek fel) előfordulása kb 10 évente 1 alkalom/sorozat. De a Rendőrség elfogta a tetteseket. Ha meg Miskolcra, vagy Nyíregyházára utazom, vagy Bp-re, és ott kell hagyni a kocsit valahol, akkor természetesen viszem magammal. Teljesen új a készülék, még nincs 1 éves, XXI. századi technika, sokba került, úgyhogy nem szeretném, ha valaki elvinné. Mondjuk annyi nehezítés van, hogy fóliázott az autó, szóval nem igazán látod milyen rádió van benne. Csak annyit látni kívülről, hogy ott van hagyva a rádió, van rajta 2 nagy gomb, kb ennyi. Habár Nyíregyházán is ott lehet hagyni nyugodtan, vagy legalábbis a volt bnőm báttyja szerint. Azt mondta nekem Nyíregyházán se törik fel a kocsikat. Hogy nálatok feltörik-e, azt nem tudom, nincs valami helyi újság, vagy tv, ott biztos benne lenne, ha ilyen előfordulna.
2012. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem is magát a fejegységet féltem, tizenezerért vettem én is, inkább kocsiban keletkezett kár miatt.
2012. nov. 26. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Le szoktam venni a rádióm előlapját ha olyan helyen állok meg. (Pláza, Tesco, nyócker...)


Van CD tárad is, hogy fejegységnek nevezed?

2012. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: fejegységnek neveznek már régóta minden valamirevaló rádiós egységet, amúgy mi a francnak CD-tár manapság mikor USB-n keresztül kapja már a normálisabbja a zenét és itt nem a gagyi minőségű mp3-akat kell csak érteni!
2012. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mamár nem olyan nagy divat a "magnózás",mert csekély összegért hozzájutsz egy komolyabbhoz is.. "


Nem hát... Nem jampizni akarok,de nekem egy 60e.Ft-os High-End Pioneer fejegységem van... Szerinted 60e. Ft-ért feltörnék az autót?? Mikor itthon 1000Ft-ért képesek kirabolni egy embert!

2012. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyiért már feltörném,igen! XD
2012. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!