Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babettán hol van az alvázszám...

Babettán hol van az alvázszám (nem az adatlap) a motoron?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába keresed máshol, az alvázszám az adatlapon van. A motorszámot jelölik külön a motoron is, és az adattáblán is. (Hogy lehessen látni, valóban öszetartozik a váz és a motor is)
2012. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát a motorszám és az alvázszám egyezik akkor eredeti a blokkja.

Eladáskor pedig az adattábláról írom le majd.

Kösz

2012. nov. 26. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
A 207-esen az alvázszám a kormánycsapágy fészkébe a villanyak oldalába van ütve a jobb oldalon. A motorszámot az olajbeöntő nyílás és a kuplung között keresd.
2012. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Harkonnen


Ugy mint a jawa mustangba?


Levettem a tankot és ott kerestem de nem találtam

2012. nov. 26. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak a 210-t(2seb)tudom:

A gép jobb oldalánál lent, a kis lánckerék,és az elektronika(tekercsek)-t borító műanyag doboz között/alatt.

Ott,ahol az olajleeresztő van...tehát a blokk legmélyebb pontján-csak oldalról(jobb).

Azonosnak kell lennie az adattáblán lévővel(gépszám...8jegyű)

2012. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az alvázszámnak és a motorszámnak kell egyeznie. Hanem az adattáblán található motorszámnak (az enyémnek még 6jegyű:)) és magán a motoron (ahol az előző válaszoló leírta) lévő motorszámnak.
2012. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem 207 babettám van. A motorszámot eddig is tudtam hogy hol van.

És azért írtam hogy az alvázszám és a motorszám egyezik mert a jawa mustangoknál úgy van (innen lehet tudni hogy gyári e a blokk). csak a mustangnal van egy "cm" jelzés az alvázszám előtt

2012. nov. 26. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell levenni a tankot, olvasható anélkül is!
2012. nov. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!