Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó színválasztásnak van...

Az autó színválasztásnak van valamilyen "üzenete"?

Figyelt kérdés

Eredetileg így akartam fogalmazni: "Milyen szín illik egy sportkocsihoz?" Kiegészítő szöveg: "Férfi használná"


De aztán átfogalmaztam, mert tényleg érdekel, hogy ki milyen szempont alapján dönti el leendő autója színét? Sokan nőiesezik pl a pirosat, holott egy sportautónak jól áll, még ha férfi is jár vele. Nagyon divat a tömegbeszürkülés, az ezüst és a szürke szín különféle árnyalataival. A fekete valamiért az ellenszenves emberek autójával azonosítódik, holott inkább egy karakteres és sejtelmesen elegáns szín. Szóval ki mit gondol az autók színe és használójuk személyisége közötti összefüggésről?


2012. nov. 26. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
piros szín szerintem csak akkor illik sportkocsihoz, ha Ferrari, Porsche, Lambo........egy sima m3-hoz szerintem nem illik, ha csak nem nő a tulaj.
2012. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
tök mindegy aszin a kocsi csak egy eszköz a kocsi van érted és nem forditva..
2012. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Direkt arra mentem mikor autó vásárlásra került a sor, hogy fekete legyen, lesötétítettem az ablakokat, nálam a félelem megítélése volt fő szempont, hisz nem fogják ellopni, beleskelődni a kocsiba hogy mivel van felszerelve

Itt Bukarest-ben amúgyis idegeskedés parkolni kétes helyeken

Audi A5-ről van szó

2012. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ne haragudj már de ki fél egy autótol?
2012. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem bármilyen autó lehet piros, apámnak is a Thaliája piros, és egész jól néz ki (mármint magához képest :)), pedig az tényleg nem egy sportautó.
2012. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az sem utolsó, hogy milyen kocsiról van szó.


Például egy piros (és lehetőleg kabrió) Porsche nekem azt mondja a gazdájáról, hogy "így 40 környékén megijedtem az öregedéstől, ezzel kompenzálok". :)

2012. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan autószínek, amelyekkel jelentősen több a baleset, mert kevésbé észrevehető. Ilyen pl. a szürke és fekete. A sárga, piros feltűnőbb, könnyebb észrevenni rossz látási viszonyok mellett is.
2012. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért is több az szürkével meg a feketével a baleset, mert lassan ezekből van a legtöbb.
2012. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mikor a Corsát vettem,két darab volt még a szalonba raktáron. Egy nagyon világos kék,és egy misty zöld.(Türkizre hasonlít). A szürkés tesztautó volt,100000 Ft al olcsóbban adták,nem számított a szín,ezért belementem. De megbántam,ugyanis hiába van mindig bekapcsolva a világítás,tényleg van benne igazság,hogy nem veszik észre. Sokszor rámhúzzák a kormányt,nem látnak kereszteződésben hogy elsőbbségem van,stb. De igazán! Az előtte lévő kocsim fehér volt,annál ilyen promléma nem volt. Parázok,hogy egyszer összetörnek.


Egyébként szerintem egy sportkocsihoz egy egyedi szín,vagy piros,vagy sárga illik. Nekem nem tetszik a fehér Porsche,sem a fekete Lamborghini.

2012. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ezek jól néznek ki:


[link]


[link]

2012. nov. 26. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!