Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsimosás után nem indul az...

A Főnök kérdése:

Kocsimosás után nem indul az autó, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősnél vagyok, kiálltam a kocsijával lemostuk kipolíroztuk, aztán kicsit hátrébb gurultam vele, de akkor nem volt beindítva a motor csak gyújtás volt rajta, hogy a kormányzár ne legyen rajta, aztán készítettünk pár fotót vissza akartam állni a garázsukba aztán nem indult be, nem hallgattunk zenét mosás közben annyi volt hogy a gyújtást ráadtam hogy az ablakmosót párszor elindítsam, aztán a hátsó ablaktörlőt véletlen rajtahagytam de aztán később levettem a gyújtást így már nem járt. Mikor ráadom a gyújtást a panelon az akku felvillan majd eltűnik, világít az olaj meg fölötte lévő hullám és egy f betű nem tudom mi az pontosan, az akkut elkezdtük tölteni egy elektromos akku toltővel mikor rádugtuk úgy mutatta hogy a felén van a töltöttség. Mi lehet a hiba oka? Az akkummulátort mennyire tölsem, elég 3/4-ig? Aztán visszarakom megpróbáljuk újra, ja és az olajszintet megnéztem de mivel nem egyenesen van hanem emelkedőm így a szint a maximum felett van. Válaszokat előre is köszi.

Üdv!



2012. nov. 27. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen gép? Betolni próbáltátok?
2012. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Golf 4-es, nem próbáltuk szerintem nem lehet.
2012. nov. 27. 15:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Minden autót be lehet tolni kellően nagy erővel :)


Nem teker az önindító, vagy mi a jelenség? mert azt leírtad ugyan, hogy gyújtás van, de ebből nem derül ki más.


Mi köze az olajnak az induláshoz?

2012. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet akkor be lehet tolni nem próbáltuk, de most az akksi toltőn van, nem teker az önindító ha utána meg megint öninditóznám azt nem engedi.
2012. nov. 27. 15:10
 5/14 A kérdező kommentje:
Az olajnak meg a másiknak az a jelentősége hogy pirosan világít a panelon pedig normál esetben nem szokott
2012. nov. 27. 15:11
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
faxa kis kocsid van..esöbe hosszútávra e tevezz vele..miért nem vettél kocsit?4.golf..
2012. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam nem az enyém :) de ezzel most nem megyünk semmire ha szidjuk.
2012. nov. 27. 15:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Az olaj ok,az az olajnyomaskijelzo ami pirosan vilagit es maskor is vilagit meg be nem gyujtod a kocsit mert nincs ntomas ha nem jar a motor csak nem figyeltel fel ra,lehet rosz mar a aksi es lemeritette az ablaktorles.
2012. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kicsit töltöttem az aksit, visszaraktam és mostmár semmi, gyujtás sincs:(
2012. nov. 27. 16:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem kerdezni hogy a motort is mostatok??
2012. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!