Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsimosás után nem indul az...

A Főnök kérdése:

Kocsimosás után nem indul az autó, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősnél vagyok, kiálltam a kocsijával lemostuk kipolíroztuk, aztán kicsit hátrébb gurultam vele, de akkor nem volt beindítva a motor csak gyújtás volt rajta, hogy a kormányzár ne legyen rajta, aztán készítettünk pár fotót vissza akartam állni a garázsukba aztán nem indult be, nem hallgattunk zenét mosás közben annyi volt hogy a gyújtást ráadtam hogy az ablakmosót párszor elindítsam, aztán a hátsó ablaktörlőt véletlen rajtahagytam de aztán később levettem a gyújtást így már nem járt. Mikor ráadom a gyújtást a panelon az akku felvillan majd eltűnik, világít az olaj meg fölötte lévő hullám és egy f betű nem tudom mi az pontosan, az akkut elkezdtük tölteni egy elektromos akku toltővel mikor rádugtuk úgy mutatta hogy a felén van a töltöttség. Mi lehet a hiba oka? Az akkummulátort mennyire tölsem, elég 3/4-ig? Aztán visszarakom megpróbáljuk újra, ja és az olajszintet megnéztem de mivel nem egyenesen van hanem emelkedőm így a szint a maximum felett van. Válaszokat előre is köszi.

Üdv!



2012. nov. 27. 14:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem, ahhoz nem nyúltunk, de most egyaltalán semmi gyújtás nincs központi zár sem működik...
2012. nov. 27. 16:42
 12/14 anonim ***** válasza:

Próbáljátok ki másik akkuval is, hátha. Sok remény nincs, de lehet hogy az a baja.


Ha nem akkor beázott a kábelezés vagy az ECU, hagyjátok száradni pár napot, ha szerencsétek van észhez tér. Jobb tanácsot nem tudok adni.


Viszont villamosságishoz mindenképp érdemes lenne elvinni, valahol szigetelésgond lesz.

2012. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a segítséget megpróbáljuk ezeket amiket írtál, köszi mégegyszer!:)
2012. nov. 27. 17:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Beindult?
2020. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!