Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó karosszéria Javítása mi...

Autó karosszéria Javítása mi a módja?

Figyelt kérdés
Üdv autóbarátok!Van egy metálzöld ford autóm,sajnos a minap egy szük helyen való tolatás közben meghuztam,elég mélyen a bal hátsó oldalon a karosszériát,elég csunyácska,karcolodás lett belöle több hosszanti irányu karcolás egymáson,feltünö és elég csunya,kérdésem,hogyan tüntethető el,milyen tömitö illetve fényező polirozó módszer van,vagy termék amivel az ilyen hibákat korrigálni lehet,?

2012. nov. 27. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle szer meg egyéb van, a kérdés hogy milyen mély a karc.


Az alapozó (eltérő színű réteg) vagy a lemez (ugye fémes színű) látszik a karcban?

2012. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Napkiraly ***** válasza:
hát ha a vas nem deformálódott, piros (nem kék) turtle wax polírral megpróbálhatod kisikálni. Ha nem megy, akkor kevertetned kell színt
2012. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a karcolodás mélységéröl annyit hogy csak a fehér alapozót lehet látni,magát a fémet nem érte a horzsolás,legalábbis eddig még nem látszik,az egész karcolodás olyan két centi szélességü,és husz huszonöt centi hosszu,de sürü vékony egymást keresztezö bemaródások,fehérlik az egész
2012. nov. 27. 22:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt már csak a fényző tünteti el!
2012. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Napkiraly ***** válasza:
nehogy azt hidd, én megpróbálnám a waxot
2012. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A wax nem segít ha kilóg az alapozó, és horzsolt a sérülés ahogy a kérdező írja.


El kell látogatni fényező kollégához, ha gyári színkód egy tizes alatt meg fog állni.

2012. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napkiraly ***** válasza:
szél fújta rá a kaput egy kocsira, alapozó szélesen kilátszott,esélytelennek tűnt. Waxolgattam egy negyed órát, és eltűnt
2012. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem rozsda kezd latszani volt kikeverve festekem hozza elozo tulajtol azt ecsettel a kerekiv peremein lefestettem a kis rozsdat. Lehet picit elüt de jobb mintha rozsdas lenne.
2020. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó. attól még rohad az csak lekented.. jézusom, és ilyen emberek utána meg is próbálják eladni a kocsit.
2020. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!