Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóstalálkozón milyen gyakori...

Autóstalálkozón milyen gyakorisággal lehet látni szép lányokat?

Figyelt kérdés
Kössük össze a kellemest a hasznossal :D
2012. nov. 28. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
általában szép számmal képviselik magukat, de elég valószínű, hogy a legdrágább autók tulajdonosainak a barátnőik :D
2012. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem feltétlen bmw-s találkozóra gondoltam..

nekem a régebbi kocsik valahogy jobban bejönnek és a fiatalabb lányok.. 16 éves vagyok :D

2012. nov. 28. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Hostess-ek tuti vannak:) De nem hiszem, hogy valami veterán/retro autóstalin találkozol sok korodbeli szép lánnyal, bár vannak csajok, akik bírják a régi verdákat, de azok nem feltétlen szépek... Mindenesetre nem gyakori, de megeshet, hogy találkozol ilyen 'ritka példánnyal'.;)
2012. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Csinos fiatal lányok, autóstalálkozón mennyi az esély kb hogy hasonló lányokat láthatok hasonló autós találkozón gondolok itt ACCH találkozóra is :)

2012. nov. 28. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak olyan biciklit találsz amin már ülnek XD

ha érted...XD

2012. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos értem :D
2012. nov. 28. 22:39
 7/7 Zsolt75 ***** válasza:

Pontosan olyan gyakorisággal amilyen gyakorisággal autós találkozó van.


Ha ennél gyakoribban szeretnél látni, javaslom járj motoros találkozókra is.


Ha ez sem elég, járj nyitott szemmel! Van sok szép lány az utcán is... legalábbis a mi utcánkba van... szerintem a tiedbe is.


A magyar nők szépek... Innen viszik Őket Dubai-ba is. Ezen a téren sem kell szégyenkeznünk a világban.

2012. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!