Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy easy ridernek aki csak...

Egy easy ridernek aki csak kisebb motrokkal ment eddig 50ccm környékén annak nem nagyon ajánlott a két ütemű?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy max 600 euró amit áldozni lehetne egy crossra, a 4ütemüek eléggé drágák de a pl 250dr és 500-600as motrok endurok vagy crossok olcsók viszonylag 400ért is lehet kapni de nem tudom, hogy tul nagyok-e azok, érdemese olyant keresni vagy inkább egy többet fogyasztó könnyebb kétüteműt(ezekből meg a 125 a leg drágábbak ami jó is, nagyobb meg irtó sokat fogyaszthat 300).


Hobbi terepezgetésre értem, hétvégente pár órás utak.

Összegezve kisebb drágább 4ütemű aminek a szerelése drágább(de nem hiszem, hogy kell ha heti 15+km megyek vele) nagyobb nehezebb olcsóbb 4ütemű, kisebb könnyebb drágább 2 ütemű vagy sokat fogyasztó valamivel olcsóbb 2 ütemű?


A magasság meg felel, le ér a lábam róluk :)



2012. nov. 28. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, én a 125ös LCII-es DT-vel is imádtam mászkerálni, nem gyilkolt, de ment ahogy kellett :-)
2012. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!