Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault kangoo 1,9 D vagy 1,5...

Renault kangoo 1,9 D vagy 1,5 dci melyik jobb?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akiknek saját tapasztalatuk van illetve értenek hozzá
2012. nov. 29. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

1,9d!


A dci motoroknak alul méretezett az olajpumpájuk tehát azt nem ajánlom.

2012. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1.5 dci eltaláltabb....Én még nem hallottam az első válaszoló által említett dologból,hogy probléma legyen..
2012. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam a mérlegen egálban állnak ..

Ezt az alulméretezést már halottam ,csak nem tapasztaltam..

2012. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom hogy az 1,5 dci kevesebbet eszik viszont ha a turbo tönkremegy az sokba fáj,ezért talán megbízhatóbb az egyszerű 1,9 szívódízel.Melóra kéne és nem akarok vele szervízbe rohangálni.1,9 dízel peugeot partrnerom már volt,ezért gondolkodok francia dízelbe,mert nagyon szerettem semmi gondom nem volt vele.
2012. nov. 30. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
A sima D egyszerűbb technika tehát kevesebb vele a gond. A DCI azon kívül, hogy alul méretezett az olajpumpája még porlasztó és nagynyomású üzemanyagpumpa gondokkal is küzdhet amit költséges javítani. (a turbóról nem is beszélve)
2012. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Peugeot 1,9-s dieseljét kevés múlja felűl . De valóban jó a Renault 1,9-s motorja . Nálunk az anyagbeszerző kocsi is az ...340 000-km ... :D
2012. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!