Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éjszaka felmenni autóval a...

Éjszaka felmenni autóval a Hármashatár hegyre mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A férjem kitalálta, hogy valamelyik éjszaka menjünk fel a hármashatár hegyre. Nem veszélyes? Én eléggé parázok a vadállatoktól, meg ki tudja kik vannak fenn.


2012. nov. 29. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
nincs hol szexelni?
2012. nov. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azért megyünk, kedves válaszoló!
2012. nov. 29. 16:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmivel nem veszélyesebb, mint kimenni az utcára.


Egyébként jó fej a férjed, én is elviszem minden évben a nejemet a Normafához éjjel, amikor az első hó lehull.

Sétálunk, forralt bort iszunk, oszt irány haza.

Menjetek nyugodtan:))

2012. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi para,minden éjjel arra autózom.

Arra figyeljetek,hogy nehagyjátok magára az autót fent,a parkolóban,mert tiszta üvegszilánk az egész /korábbi feltörések miatt/...


Ahová ne menjetek éjjel,az a szépvölgyi végén található parkolók..

2012. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom hogy vannak-e ott cigányok.

Más állatoktól nem gondolom hogy tartani kéne az országban.

2012. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Az utolsó megmondta a tutit. Ebben az országban sok mástól nincs okunk félni.
2012. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát...pedig pont egy magyar forma vitte föl oda kivégezni nemolyan régen a providentes nőt,a gumikesztyűk még mindig ott figyelnek a földön...
2012. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vadállatok?? Magyarországon? Legfeljebb emberszabásúak.
2012. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bringával szoktam arrafelé is járni többek között. Azzal nem veszélyes. Autóval, nem tudom miért lenne veszélyesebb. Mondjuk az autót magára hagyva lehet félteni. Viszont a bringát sehol nem teszem le. Mindenféle emberek vannak arrafelé, de kimondottan furcsa alakokat nem láttam.

Láttam siklóernyős lányt, aki éppen az oktatójával gyakorolt a felső parkoló alatt jobbra vezet le egy kis meredek út oda és gyönyörű a panoráma. Viszont éjszakára valami erős lámpát vigyetek, hogy a sötétebb és hold által meg nem világított részeken ne kelljen tapogatózni.


Aztán érdemes felmenni a forgalom elől sorompóval elzárt területre is. Ott le szoktak ülni ahonnan szép a kilátás és ott beszélgetnek emberek. Körül kell nézni ott langyos nyár éjszakán.


Most az adggódásodról jutott eszembe, hogy egy bringás lány mondta nekem, hogy kint a Pilisben az erdőben éjszakázott csak úgy magában egy bokor alatt. Reggel indult tovább vagy haza, már nem is tudom.

Kérdeztem, hogy nem félt-e az állatoktól és esetleg arra járó emberektől. Mondta, hogy nem volt ott semmi veszélyes állat. Embertől meg nem az erdőben kell félni, inkább a városban. Oda, mindentől távol nem nagyon mennek ki olyanok akik nem túrázni indulnak.


Már én is jártam sokszor éjszaka mindenfelé. Láttam a bringa reflektor fényében a Hármashatár hegyen már óriás nyuszit, a Pilisben Pilismarót és Dobogókő között kis rókát, amint jött ki az ösvényre felém. Jó nagyot ráhuhogtam és megtorpant aztán tovább mentem. A jánoshegyi úton a bokrok között mozgott valami. A feljámpa fényét oda fordítottam és egy gyönyörű baglyot láttam a fényénél. Szarvasbogarak repültek előttem egy darabig, amikor gurultam lefelé ugyanonnan. A fényt imádják a mindenféle apró bogarak és rovarok.


Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy szúnyog riasztó sprayt vigyetek, különben nem kell "csípkedni magatokat" mert a szunyik csapatostól segítenek olykor-olykor.

Na szóval ettől kell félni, hogy végre mondjak valami "igazán veszélyeset is". :)

2013. máj. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!