Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcsere Opel Omegában,...

Motorcsere Opel Omegában, papírozás?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Kérdésem a következő lenne, van nekem egy Opel Omega B-m, a benne lévő x20xev blokkot(sor4) szeretném kicserélni x25xe-re(v6)(ezzel a motorral szerelték gyárilag is). Kérdésem a papírozás részletes menetével és költségeivel lenne. Tudom hogy jobban megéri ha egy új autót vennék alapból ilyen motorral, de nekem ez az első autóm, élmények emlékek kötnek hozzé és nekem ennyi megéri a pluszköltséget, úgyhogy új autó vétele kizárva, illetve szeretném lepapíroztatni mindenképpen, mert megér nekem ennyit a nyugis közlekedés. Úgyhogy csak annyi érdekelne hogy mennyibe kerülne a komplett papírozás, szerelő motor ára nélkül. Előre is köszönöm



2012. dec. 2. 14:37
 1/1 Joci84 ***** válasza:
hát az opelnál nem tudom,hogy van, de a bmw nél úgy van, hogy be kell menni a szakszervízbe és engedélyt kell kérni, hogy hivatalosan kicserltethesd! Itt megnézik a kocsid adatait és megmondják papírt is adnak róla, hogy kicserélheted e! Az a baj, hogy hiába azzal a motorral adták ki eredetileg, valószínű a fékeid meg ilyen fontos dolgok 4 hengeresre vannak csinálva, mert egy 6 hengeresnek nagyobb fék kell, mivel hosszabb a fékút és hamarabb felmelegszik a féktárcsa!Szóval mindenképpen kérdezd le a kocsit!
2013. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!