Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyit lehet...

Szerintetek mennyit lehet ennek az autónak az árából alkudni? LINK egyel alább:

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a verdát néztem ki, a múlt héten egyik barátommal megnézettem, ő azt mondta, hogy jó állapotban van, nincs kifogásolható elem rajta, szerintetek mennyit mondjak és kb mennyiért lehet elvinni? Teljesen KP-val fizetek, már nincs beszámítható autóm, eladtam.



2012. dec. 2. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában a hirdetési ár 10% körüli értéke alkudható le.
2012. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs rajta hiba akkor nagyon keveset tudsz alkudni max 1-200.000 forintot mert nincs rá indok hogy engedjen az árából.Csak akkor fognak ha kicsit rafinált vagy és jó a szöveged akkor többet is engedhetnek mert ők ha mondjuk a meghirdetett árából 500.000 ret engednek akkor is sokat nyernek rajta de ez mind csak szöveg kérdése meg mondjuk mondhatod hogy van nálam 2.200.000 forint rá ha megosztasz vele ilyen információt általában nem enged elmenni a pénzzel vagy mondhatod hogy most lent vannak az autóknak az ára meg hasonló felszereltséggel 2.000.000 ért is láttál ilyen kocsit!Szóval csak kicsit hazudni kell ők is hazudnak többet mint gondolnád!
2012. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legalább 300.000-et. Amúgy jó kis autó.
2012. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!