Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja, hogy nem világít...

Mi okozhatja, hogy nem világít a tompitott az autómon? Ködlámpa, reflektor minden ok. Egyedül a kettő első tompitott nem jó.2001 swift.

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
furcsa, de lehet, hogy mindkettő kiégett, vagy a biztijük szállt el.. csodák nincsenek..
2012. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet, a relay adta meg magát, vagy a biztosítékok mentek ki.
2012. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A biztosítékok kizárva, mert akkor más se lenne jó, én a kapcsolóra refi-tompi váltóra gyanaxom. Mi is az a relay?
2012. dec. 3. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Relé. A motortérben. Ha jól emlékszem, akkor a biztosítéktábla mellett van. De lehet, hogy a tűzfalon. Már régen volt swiftem.
2012. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Külön lenne reléje a tompitottnak?
2012. dec. 3. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem mintha lett volna. igaz, manager felszereltségű volt az autó.
2012. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Melyik lehet a tompitotté? PTC, ISCA, MAIN, F/P, RAD FAN, HORN
2012. dec. 3. 20:36
 8/9 A kérdező kommentje:

No kérem. Valószínü, hogy a kapcsolóm volt a ludas. Bár ma világított közbe meg ki is aludt. Fogtam szétszedtem, befújtam összeraktam, ismét jó, Lehet, hogy koszos volt vagy csak kopott és most tisztán működik. Viszont az index kapcsoló részénél nem szokott golyó és egy kis rugó lenni? (piros karika) [link]

Illetve csak olyan zsírom volt ami "erős igénybevételnek kitett nagy berágódásveszélyü csapágyakhoz" való ezzel raktam össze, ez talán nem gond ugye?

2012. dec. 4. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
nem gond, csak rézpaszta ne legyen, mert az ugyan a legjobb kenőanyag, de zárlatot okoz(hat)
2012. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!