Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtti segítségké...

Chacon77 kérdése:

Autóvásárlás előtti segítségkérés! AUDI A4 1.6 (2000-2001év) vagy BMW 316ti Compact? (2001-2002)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon megköszönném, ha néhány ötlettel, gondolattal segítenétek a választásomban. 1M Ft körüli összegben tudok autót venni és a fenti 2 típusra gondoltam. (Soha nem volt Audim és BMW-m sem) Átlagos használatra vásárolnám, fontos a megjelenés és az összkép.

Ki mit javasol? (fenntartás, szervizigény, típushibák, stb...

KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!



2012. nov. 14. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a fenntartási költséges a szervizigényesség számít akkor Bmw-t NE vegyél...

Az Audi sokkal okosabb válsztás.

2012. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
'választás
2012. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

költséges = költségek

(bocsi, kapkodva írtam)

2012. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Audi, de 1,9 TDI.
2012. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

miért húzza le mindenki szegény kis compactot ??? !!!!!

Sokkal stílusosabban néz ki mint az audi, és még belűl is szebb. Pláne ha nem nagypapi kormányost veszel, hanem a tanga kormányost, vagy a dupla középső küllőst, de ez részlet. Két csavar, a légzsák lekap, aztán a nagy csavar, és már mehet is bele a szép kormány..

A fenntartása mind a kettőnek kb azonos, rengeteg bontó van a bmw-hez, nincs hiány alkatrészben.

2012. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Stílus ide vagy oda, érhetőten leírta a kérdező, hogy a szervizigényesség, az alkatrészárak tehát a fenntartási költségek fontos szempont.

Ebben a témakörben pedig egy Bmw elvérzik...


A bontott alkatrészekről meg az a véleményem, hogy én említésre sem érdemesnek tartom őket. A bontott bmw alkatrésze többsége egy törött 350 000KM-t futott angol hulladékból lettek bontva... Valaki megveszi, beépíti, 3 hónap múlva meg mehet vissza a szerelőhöz mert eddig bírta az alkatrész.

2012. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, remélem jönnek még vélemények, infók! :)

Igazából a szervízigényességben kismértékű differencia belefér, ha ez lenne nálam most a legfontosabb szempont nem ezt a két típust nézném.

Tapasztalatokat és ötleteket gyűjtenék szívesen most, nagy a vacillálás, mindkettő teszik/tetszene. Valaki vezette-e már ezt a két típust, ismerősétől mit hallott, stb.. :)

előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

2012. nov. 15. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:

#6.

Nekem e36 compact van, és még nemvolt semmi baja.

Amiket meg kellett cserélni, bontottat vettem, és minden hibátlan. Ha normális bontósoktól vásárolsz ( powerfanatics.com ) nem ér meglepetés, mert általában letesztelik az alkatrészeket. Engem még sosem vágtak át, és minden működik, pedíg nem mostanában lettek cserélve a dolgok.

2012. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Audi A4-et hajtok, 1996-os évjárat, és Holland származású.

303ezer km van az órában, az első futóműben egyetlen lengőkart kellett cserélni, azóta tökéletes autó.

BMW nem kellene, mégpedig azért, mert a városban elég sok vagánykodós hülyegyereket látok, akik bömböltetik azt a szart 7ezres fordulatszámon, utánna ha valaki őket szapulja, az búza.

Érdekes.

Én Audira voksolok mindenképp :)

2014. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!