Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen női autók vannak 1...

Milyen női autók vannak 1 millió alatt?

Figyelt kérdés

Megszereztem a jogsit, és Suzukival vizsgáztam le. Nagyobbb autóval is próbálkoztam, de nekem nagyon nehéz volt azzal tanulni,(ott is hagytam az oktatót,) és megfogadtam, hogy csak kicsi autót veszek. Nem is vagyok magas, és parkolni is jóval könnyebb egy kicsivel, mint egy 5 méteres autóval. 600-800 ezret szánnék rá, többet nem tudok, mert a fizetésem kevés. A családban nincsen autó. Használtautó-kereskedésben voltam, ahol a legkisebb autó 3,8 méter hosszú volt, de ez is óriásinak tűnt. Neten is nézelődtem, és úgy látom hogy 800 ezer alatt 93-94-es autók vannak, és óriásiak. Olyan tipikus kicsi női autót szeretnék, ami 5-8 éves. Ismerőseim azt mondják, hogy 20 éves autót ne vegyek. Más valaki azt mondta, hogy 300 ezres 15 éves autót vegyek,mert első autónak jó az, és inkább azt törjem össze. (Én mindig megfontoltan vezettem, sosem mentem 50 fölé a városban az oktatómmal.)Tehát, milyet tudtok ajánlani, illetve tényleg nincsen 5-8 éves kicsi autó 800 ezer alatt? A csajosautó.hu oldalon nézelődtem, de ott is 1 millió fölött vannak.

26/n



2012. dec. 3. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Citroen C3, Renault Clio, Fiat Punto, Volkswagen Polo. Ezeket nagyjából megfelelnek a kikötéseidnek,
2012. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a válaszod, ment a zöld kéz
2012. dec. 3. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:

hasznaltauto.hu itt bővített keresésre mész, és beállítod a keresést hogy ajtók száma: 3db ezen kívül max 800eHUF, évjárat, és hengerűrtartalom 1500ccm max(szerintem nem kell erős motor bele) és máris csökken a találatok száma...

nem tudom hogyan viszonyulsz a Smart-hoz :)

2012. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Suzuki Swift?

Ennyiért már lehet kapni: [link]

Vagy VW Polo IV esetleg? Szerintem ez a 2 ami kicsi és érdemes lenne megvenni.

2012. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat, tetszik a swift :-))

és mentek a zöld kezek

2012. dec. 3. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég jó autós tanácsokat adtak itt. Azzal egészíteném ki, kedves kérdező, hogy autókereskedőtől soha az életben akármilyen jó ajánlatot látsz, NE vegyél autót! Abból élnek, hogy átcseszik az embereket, csomó hasznot hoznak nekik egy-egy autók, mivel 95%-ban szanaszét tört roncsot vesznek és ismerősükkel kontárul megcsináltatják, lehető legolcsóbban. Aztán normál állapotúként hírdetve, normál áron adják el. Lepucolják, kipucolják, szilikon, hogy fényes legyen a belső tér is, közben az autó kész életveszély. Jönnek elő sorra az ilyen-olyan hibák és azt veszed észre, hogy már az autó árát kb. 2-3 alkalommal ráköltötted. Ráadásul egy balesetnél beláthatatlan következményei vannak, ha egy ilyen, rommá tört és olcsón helyrepofozott autóval ütközöl. A kereskedők sajnos ebből élnek, csak az számít nekik, hogy ők és a családjuk jól éljen, más mindenki le van szarva. Mindenkit átvernek, tökmindegy, hogy gyerek lesz szállítva az autóval, semmi nem érdekli őket. Mindegy kin gázolnak át. Személyes tapasztalataim vannak sajnos... Többek között egy kontár munkával, olcsón helyreállított kereskedős autóval karambolózott egy ismerősöm és meg is halt. Ha nem kereskedőnél veszi és az autó jó állapotú, még ma is élne...
2012. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az előbbieken kívül még opel corsa c, daewoo matiz (szerintem ez a legkisebb) . szervokormány mindenképp legyen benne, kereskedőtől pedig csak átvizsgálással vegyél
2012. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat.

A 6. hozzászólótól kérdezem, hogy akkor kitől vegyek autót?

Illetve átvizsgálással vegyek autókereskedőtől, ahogyan tanácsolták?

Magánszemélytől sem nagyon merek venni, mert kívülről jónak tűnik, de belülről!!!!

Szívem szerint újat vennék, de egy új autó ára az egekbe van :-((

Mellesleg mentek a zöld kezek :-)

2012. dec. 4. 14:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bárhonnan vehetsz autót, de mindenképpen vigyél magaddal egy szakértőt, vagy egy független szervizben kérj egy állapotfelmérést! Sajnos ma kis hazánkban általános dolog lett az emberek átverése és itt most nem csak az autóiparra gondolok, hanem az élet minden területére. Egyébként a Fiat Pandákat is érdemes lenne megnézned, 7-8 évesek már vannak 8 kiló alatt!
2012. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ford Fiesta sem rossz kocsi és ennyiért van bőven választék.

[link]

Új Suzuki Swift sem rosz, ha azzal vizsgáztál és tetszett, akkor érdemes azt venni, de azok sajnos 750ezer körül kezdődnek, érdemesebb inkább 900ezer-1millió körül nézelődni.

2012. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!