Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki a Porsche Boxstert (esetle...

Aki a Porsche Boxstert (esetleg a 944 és társait) fikázza, annak egy C vagy E osztályos Merci is "ciki"?

Figyelt kérdés

Csak mert ha a 911-esen kívül a Porsche többi sportkocsija (924, 944, 928, 968, 914, Boxster) fika, akkor az olyan, hogy az S600 alatt nincs Merci, egy 3-as BMW is egy kalap szar, hiszen sokkal drágábbak és nagyobbak is vannak, sőt, a Suzuki sem azért gáz, mert Suzuki, hanem azért, mert csak egy Swift és nem egy Grand Vitara.

Vicces kérdés, de érdekelnének a vélemények.



2012. dec. 4. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Boxstrer nem tetszik, mert alapvetően csúnya. Bár pár hónapja láttam egy vadi újat, jó felnik voltak rajta, nem nézett ki rosszul. De nekem a formája nem tetszik, hogy kb ugyanolyan a hátulja, mint az eleje.
2012. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az autókat az szokta fikázni akinek soha nem lesz rá pénze. Savanyú a szőlő...
2012. dec. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan tetszik a Boxster. A Mercedesnek pedig az új A osztálya...
2012. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az új A Merci nagyon jól sikerült. A Boxster pedig sokkal jobban hajaz a legelső ős-Porschéra, mint bármelyik 911-es. A 911-est 1964-ben mutatták be, holott a Porsche márka 1947 óta készít sportautókat. A 911 viszonylag már a márka befutottságának jegyében született.


[link]

2012. dec. 13. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lett az új A merci.

Jövőre egy új coupe-t is fognak Kecskeméten gyártani!

2012. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!