Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha tanuló vezetőként véletlenü...

Ha tanuló vezetőként véletlenül nem adom meg az elsöbbséget a jobbról jövőnek egy egyenrangú kereszteződésben, és nekünk jönnek, akkor kié a felelősség, az oktatóé, vagy az enyém?

Figyelt kérdés
nem történt még ilyen, csak kié lehet a felelősség bármilyen balesetkor, ha ott ül mellettem az oktató, és nála is ott vannak a pedálok?
2009. aug. 19. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az oktatót vonják felelősségre, de te is hibás lennél.
2009. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelni fog az oktatód, az ő felelőssége. Nyom egy olyan satu féket hogy lefejeled a szélvédőt.

Normális ember lassít egy egyenrangú kereszteződésben, hiába neki van elsőbbsége. Én legalábbis odafogyelek erre.

2009. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze lassít, ez az eset jutott hirtelen az eszembe, írhattam volna mást is de a lényeg ugyanaz :D
2009. aug. 19. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oktató minősül sofőrnek, ez benne is van a könyvben.
2009. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen az oktatóé a felelőség, de múltkor hátulról belém jöttek lámpánál mikor tanultam, pedig amikor az oktató megnézte a tükörben még sehol sem volt... Az szerencsére a másik hibájának minősült, de elég rossz élmény volt tanulóként már "balesetezni"...
2009. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!