Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban gyártanak még...

Németországban gyártanak még alkatrészeket simsonhoz?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy már nem gyártanak simsont.


Alkatrészeket sem gyártanak már sehol németbe?


Csak azért mert a magyar után gyártottak,

elég rossz minőségűek.


Találkoztam olyan alkatrésszel

amire fel volt tüntetve hogy német.


De nem vagyok biztos benne hogy tényleg német-e?


Mert ugye drágább mint a magyar!

De ha tényleg gyártanak még német alkatrészeket,

még ha drágább is,inkább azt venné az ember.


Csak jobb minőség mint a hazai.


2012. dec. 7. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Kint is gyártanak legjobb tudomásom szerint, de többnyire minden ugyanolyan szar ott is.
2012. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor ugyanolyan sz@r az is mint az itthoni?
2012. dec. 7. 22:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Picivel ki lehet fogni jobbakat is, de utángyártott utángyárott marad. Bár nem vagyok otthon Simsonban, de amikor legutóbb elmerültem a témában annyival drágább németből hozni, hogy nem éri meg... Mert annyival nem jobb, amennyivel drágább. Persze, ha van pénze az embernek vegyen drágábbat, hisz a legjobbra törekszik gondolom, csak egy olyan pénztárcájú embernek, mint én sokkal jobb az olcsógagyi magyar, sőt inkább bontott alkatrész.
2012. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok rendelni németből.

Csak az volna a kérdésem,hogy szerinted megéri megvenni az úgy nevezet "német"-nek mondott alkatrészt?

Mert van itthon is,

csak nem tudom biztosan hogy tényleg német-e.

Mint ahogy írtam is. :)

2012. dec. 7. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Jajj, közben ráeszméltem, csak nem írtam át: A vége a válaszomból a lényeg: Ha van rá pénzed ne ezen múljon, mert a németnek nevezett dolgok nagyrészt tényleg kintről vannak, és jobbak valamivel, de szerintem akkor vegyél, ha van rá píz:)


De én inkább javaslom neked a bontott alkatrészeket pl xmotorbontóból lehet szerezni mindent, és korrekt árakkal dolgoznak.:) És az tényleg original német cucc:) Persze vannak olyan alkatrészek, amiket érdemesebb megvenni újként, de én akkor is amit tudok bontottat szerzek. De ez mindenkinek szíve joga:) Simson magyar oldalán nézz ferl a fórumra biztos tudják, hogy melyik alkatrészt honnan kell beszerezni, én nem vagyok szakértő, csak hobbisimsonos.

2012. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. dec. 7. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
gyártanak még simsont is, igaz nem ifa név alatt hanem mza, és jobb minőségű, mint a hazai
2012. dec. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


itt vannak jó minőségű alkatrészek.

2012. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)))
2012. dec. 11. 00:41
 10/10 anonim válasza:

Németben már semmi alkatrészt nem gyártanak!

Az MZA-is távalkeleten gyártat mindent!Azért van az MZA-s termékeken hogy"Német minőség".

2021. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!