Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord/Civic blokk...

Honda Accord/Civic blokk passziona egy Honda Hr-v-be? (többi lent)

Figyelt kérdés
A Hr-v-m kicsit lomha, és arra gondoltam, hogy ha leheséges, rakatnék bele egy nagyobb lökettérfogatú blokkot. Néztem Accord illetve Civic motort is. A Type-r megfogott. Persze egy kis felújítással egybekötve, nem tuningolni szeretném (mármint a blokkot). Érdekelne, hogy bele illene-e más hasonló évjáratú erőmű a Hr-v-be?

2012. dec. 8. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát persze, mi sem egyszerűbb ennél! Véletlenül sem lenne olcsóbb venni egy másik autót, ne gondold.
2013. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te az a tipikus idióta lehetsz. Nem indul az autó (mert talán kifogyott a benzin)? Nem baj venni kell újat mert olcsóbb. Marha. Tetszik a Hr-v nem akarom lecserélni, de mivel csak 1,6-os blokkal lett szerelve, ezért gondoltam, hogy kicserélem.
2013. febr. 10. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Te vagy az a tipikus idióta, aki azt gondolja, hogy pár fillérből csak úgy lehet bele nagyobb motort rakni.

Hidd el nekem, (idiótának) hogy kisebb költség másik autót venni, mint ebbe kókányolni egy másik motort.

2013. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért kemény, hogy lemarházza a másikat...hihetetlen.
2013. febr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!