Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 1993-ban...

Suzuki Swift 1. 0 1993-ban gyártották. Nehéz vele mostanában, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Alapjárat nincs,ha mégis megmarad akkor nagyon egyenetlen,dadogós.A fogyasztás nagyon megnőtt.Menet közben is érezni egy kis finom rángatást.Kicseréltem a gyertyákat de nem vált be,amiket kiszedtem nagyon kormosak voltak.Néhány kilométer után megnéztük az új gyertyákat és azok is kormosak lettek.
2012. dec. 8. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lambda szonda?
2012. dec. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Valszek inyektor kezd elhalni...
2012. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A keverék aránya nem megfelelő ..valóban kimérhetnétek a lambdaszondát ...
2012. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oxigénérzékelő(lambda szonda) megadta magát... ez 90%.
2012. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Elég bot vagyok hozzá.Azt esetleg meg tudná valaki mondani,hogy ez a szonda hol található,és érdemes e otthon kisérletezni a cserélyével vagy mindenképp szerelőhöz vigyem?
2012. dec. 8. 13:21
 6/7 Alex67 ***** válasza:

Saját magad is ki tudod cserélni, egyáltalán nem bonyolult. Még 10 percet sem vesz igénybe, ráadásul szerencsére nem is drága.

Itt megnézheted az árat, motorkódod, és évjárat szerint:

[link]


Remélem tudtam segíteni :)

2012. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javaslatom , a csere előtt meg kellene mérni, ...mert ha nem jó akkor gyári minőséget tennék bele . Nem bárdi öcsi által forgalmazott kínai sz@rt ....
2012. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!