Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1993 érdemes...

Suzuki swift 1993 érdemes ilyet venni? Megéri?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mik a tapasztalatok ezzel az autóval kapcsolatban. Pl. mennyit tart, mennyit fogyaszt? Abszolut minden érdekelne.
2011. nov. 30. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt így ennyi információból nem lehet eldönteni érdemes-e ilyet venni. Egy 93-as swiftnél már nagy a rizikó faktor, mivel szeretnek rohadni, és van rá esély, hogy "nemtörődöm" munkásautónak használták. Ha viszont 93-as swift és egy nagypapa használta mondjuk mióta kijött a gyárból, akkor egy nagyon jó kis autó lehet, mivel megbízható és olcsó fenntartani. Ha vigyáztak rá akkor nem igazán kell hozzá nyúlni se, csak kopóalkatrészeket kell cserélni maximum. Fogyasztása motorfüggő az 1.0-es 5-6körül eszik, lábfüggő, az 1.3-as 7l körül. Amit érdemes figyelembe venni, hogy ez még nagyon törik (bár az ilyen korú autók, ebben a méretben, hasonlóak talán picit jobbak), és szerintem kényelmetlen. Semmi szigetelés nincs benne szinte, 110-120 fölött már a beszélgetni sem a legjobb benne. Viszont nagyon jól mennek, olcsón fenntarthatóak. Dióhéjban ennyi.
2011. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezeken felül, ha szmogriadó van , akkor a piros matricás swifttel nem nagyon kell menned sehova.
2011. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem biztos, hogy piros matrica van rajta mert az én swiftemen is kék matrica van a rendszámtáblán.
2011. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy majdnem 20eves autorol beszelunk raadasul egy swiftrol........te se gondoltad komolyan hogy ez "megeri"
2011. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Swifteket '96-ig euro I-es motorral gyártották, ami piros ( 02 kategória ). A te Swifted mikori(ha '96. 8.hó előtt gyárott akkor inkább, ne hangoztasd )?
2011. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(hát az én swiftem 96 novemberi)
2011. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1996 augusztustól készülnek Euro II motorral, ezért kék a '96.11.es swifted matricája.:)

De a régebbieké akkor is piros...

2011. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem lakik mindenki büdöspesten másrészt évente 3napot ki lehet bírni autó nélkül is,szóval ez nem szempont.A swifteknél jobbat nehezen találsz ,ha minimális pénzből akarsz egy A-ból B-be menő járművet ami nem hagy cserben olcsó és gyakori hozzá az alkatrész és nem kell 100ezreket a szerelőnél hagynod alkalmanként.Súlyadó,kötelező is alacsony rá,és keveset fogyaszt.
2011. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 atilis ***** válasza:
Nagyon jó kis kocsi, de érdemes egy picit fiatalabbat nézni, persze, ha van rá több pénzed, úgy 20 ezer forintonként ugorhatsz egyet-egyet az évjáratokban. De szerintem nem fogsz rosszul járni vele. Nekem is Stiftem van.
2011. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szigetelés nem tudom rossz-e, de az tény, hogy a fűtése nagyon jó, mindig nagyon jól betudom fűteni :D és mivel megy folyamat igy nem nagyon érdekel hogy szigetel mivel meleg van bent. Évjárat is mindegy ha nem rohad akkor nem számit. Ezenkìvül.kimegy a világból benzin és olaj kell csak bele
2017. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!