Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a legjobb megoldás lefagyot...

Mi a legjobb megoldás lefagyott szélvédő ellen?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet eltávolítani a jeget a leghatékonyabban?

Kapargatni, jégoldó, esetleg meleg víz? (eddig azt nem mertem nehogy repedjen)


Illetve hogyan lehet megelőzni?



2012. dec. 10. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kaparni. 5 perc alatt megvan az egész kocsi, nem nagy ügy.
2012. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bajer ***** válasza:
Meg lehet előzni ponyvával. Csak leszeded a havas, jeges ponyvát és alatta az összes szélvédő tiszta és még a tükrök is.
2012. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vegyél a Tescoban, vagy az Intersparban PREVENT jégoldót! Csak rányomsz belőle a jeges felületre, majd pár pillanat múlva gumis vacakkal, vagy akár a kezeddel lehúzod a jeget. Olyan mint a dezodor, túlnyomás van benne és folyékony, tehát a szél sem akadály meg semmi. Évek óta használom.


[link]

2012. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam, hogy a nőci ilyen ablakmosós flakonban valami alkoholos cuccot tárolt, azt fújta a szélvédőre, és le is oldotta.
2012. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah, van külön jégoldó, én az aldiban vettem a jó múltkor. Mondjuk annyi eszem lehetett volna, hogy veszek fagyálló szélvédőmosót és azt fújom rá, szerintem ugyanaz, csak amíg a fújkálós 700ft, a 2L-es szélvédőmosó megvan 500ft-ból. Na mindegy, majd legközelebb :D
2012. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Napkiraly ***** válasza:
jégoldó a nyerő, fagyálló lószerszám. Életemben nem használtam a kaparót, ráfújok,kefével letisztítom,azt megyek
2012. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden eddig felsorolt dolog működik. Meleg vízzel is lehet, csak ne legyen forró!
2012. dec. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Syrakusa ***** válasza:
Én is ilyen "fújós" jégoldót használok........este mikor le állok a parkolóba(éjszakás hetemen) kicsit lefújom,majd reggel rá még gy picit és rögtön le is olvad.1 falkon 700 Ft körül van és 1 hónapra elég......Én a párával szo.ok......reggelre belülről bejegesedik az ablak.......az cumi,mert a jégoldóm meg ilyen tejfehér trutyi és azzal belülről nem lenne egészséges........ :-( Most vettem párásodás gátlót.Majd meglátjuk mennyire válik be......
2012. dec. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha belülről jegesedik, ott a szigeteléssel van gond!!! Nézesd át, azt ajánlom. Nekem is volt ilyen gondolom, mert volt vele egy baleset és az alján ott lett felejtve egy lyuk. Lehetett érezni lábtérben, hogy jön a hideg. Aztán be lett hegesztve, azóta nincs ilyen gondom. Egyébként belül jegesedésnél szivacsra, vagy rongyra vidd a jégoldót, majd utána töröld le vele az ablakokat!
2012. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Syrakusa ***** válasza:

9 - es


Köszi!Ma is okosabb lettem! :-D

Az egyik kéderem tuti szar,de sztem majd csak tavasszal cserélem le.........

2012. dec. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!