Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra első kocsinak jó?

Opel Vectra első kocsinak jó?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt néztem ki, szerintetek érdemes megnézni élőbe is?

csonticar-rol sok rosszat halottam tényleg rosz?



2012. dec. 10. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó, de azért 2-300k legyen félrerakva, az esetleges hibákra, meg a vásárlás utáni szervizelésre. Erre sztem biztos költeni kéne, csontiék általában nem a legjobb állapotú autókat árulják, de ezt nem is titkolják nagyon. El kell vinni állapotfelmérésre vásárlás előtt.
2012. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyanúsan olcsó és valami hibát is írnak rá. Szerintem első autónak túl nagy ez.
2012. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első autódat semmiképp se kereskedésből vedd. Pláne a hülye csontitól. Ezek nyomorék csicskák és csak szemetet árulnak. Törött szarokat. Egyébként jó kocsik ezek, de magánszemélytől még olcsóbban meg is kapod, mert nincs rajta csonit haszon..
2012. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a másik, hogyha egy kereskedő még le is írja, hogy az autó amit árul nem hibátlan, az már tényleg nagyon Hard szint! Ez kb. azt jelentheti, hogy hazafele kigyullad alattad az autó!
2012. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hol veszi ezt meg magánszemélytől olcsóbban? Félmillióval olcsóbb, mint a második legolcsóbb 2008-as, ekkora különbségből azért elég sok mindent meg lehet csinálni. És ezeknek a megcsináltatása után egy jó darabig nem kéne amiatt aggódni, hogy megint elromlik (általában). Ráadásul a drágább se lesz hibátlan...


Én továbbra is azt mondom, hogy el kell vinni állapotfelmérésre, aztán ott majd megmondják mi baja van, ha 2-300k-ból megvan a javítás akkor teljesen jó vétel.

2012. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kell azt hinni, hogy magánszemélytől olcsóbb? Jártál már a használtautó.hu-n? Nem tűnt fel, hogy 100 hasonló autóből az első 50 tuti kereskedőé.
2012. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a 2.2 motorokkal nincs baj ez tuti a dízelben sem és a benzinesben sem ezek a vekik jól bevált régi motorjai ezzel nem lesz bajod, Igen első kocsinak túl jó is. A másik, szerintem is nézz körül alaposan, és ha mindenképpen Pesten akarod a kocsit megvenni nézz körül több helyen mezei vectrából van rengeteg és, még egy tippet adnék nézd meg a GTS kiadást az általában, ha nem fapadosat veszel, jól felszereltebb, jobban néz ki, és utána könnyebb lesz eladni is.


beírtam a keresőbe itt van egy két teszt linkje:


[link]


a 3.2 csúcsmotoros amit a 2.8 turbós váltott


[link]


[link]



ezekből is van 2.2 és 1.8 benzin is én a 2.2-est ajánlanám ezt ismerem

2012. dec. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!