Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lánynak első kocsinak ilyen?

Lánynak első kocsinak ilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a vélemény róla?


2012. nov. 1. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
azt hogy össze fogja törni.
2012. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
azt,hogy a gazdag kis rinyapics@ igen hamar fáratekeredik egy ilyen jószággal....mér' nem rögtön SLK MErcit akarsz ?!
2012. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Friss jogosítvány mellé öngyilkosság ilyen drága és erős autót venni. Fel fog vele csavarodni az első fára!


Ha jó autót szeretnél akkor vegyél egy Audi A3-at vagy 5-ös Golfot vagy A osztályos Mercit 2-2,5M forintért de ne egy ilyen V6-os szörnyeteget...

2012. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek ne. Elsőnek tökéletes egy Corsa vagy F Astra, a női sofőrök nagy része meghúzza legalább 5x a kocsit 1év alatt. Plusz az a 260 ló is sok lesz az oktatóautó 70-je után.


Ha van már egy kis rutinod bevállalható, de gondolom nem lenne kellemes ha az első héten meghúznád a gépet.


Amúgy az automatával vigyázni kell az Alfánál, nem éppen örökéletű bennük.

2012. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első autónak ne vegyél automatát, az életben nem fogsz megtanulni manuálist használni. Gondolom, ha egy ilyen egyáltalán felmerül, anyagi dolgok nem nagyon számítanak, de az a helyzet, hogy az első autó igen könnyen törik, nekem vérezne a szívem akkor is egy hasonlót összetörni, ha történetesen nem jelentene problémát 10-20 db másik megvásárlása sem. Ezen felül 260 lóerő még akkor is elég sok, ha a járgány tele van tömve mindenféle elektronikával, hogy az úton tartsa. Feltehetően nem vezettél még hasonló, szép, coupéformájú kocsit, ezért elmondom, hogy ezekből hátrafelé alig látni valamit, elég szar vele parkolni. Ehhez hozzájön az is, hogy ez egy viszonylag terebélyes járgány. Ha mindenképp szeretnél beleülni valami hasonlóan olaszba és szépbe, de nem szeretnéd a fenti nyűgöket, szerezz egy Mitót! Kisebb, könnyebben kezelhető, ráadásul ennyiért újat is kapsz, vagy használtan hozzájutsz sokkal olcsóbban is.
2012. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy első autónak igencsak túlzás egy ilyen luxusautó vásárlása. Gyakorolni nem ilyenen kell!
2012. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Van zseton, jó lesz ez, bár tényleg semmi értelme.
2012. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem értem mért törvényszerű, hogy ha valaki friss jogsis, akkor 1000%, hogy összetöri az autóját!

Én is voltam kezdő vezető, de még soha az életben nem törtem össze autót. Sőt még meg se karcoltam. (Gyorsan lekopogom.) És azt hiszem ezzel vagyunk így még egy páran.


Mondjuk abban lehet valami, hogy ha apuci anyuci, vagy a pasija teszi alá az autót, akkor nem fog rá annyira vigyázni, mintha neki kellett volna megdolgozni a pénzért és neki kellett volna összespórolnia.


Ami miatt a gatyádat fogod ráfizetni erre az autóra a vételáron felül:

1. Biztosítás egy ilyen autóra kezdő vezetőnek nem két fillér.

2. Szervizelni is elég drága. (Olasz autó úgyhogy valószínűleg gyakran fogjátok látogatni a szervizt.)

3. Ezzel a bazi nagy benzinmotorral nem fogsz eljárni 5-6 literrel, ezt is kalkuláld bele.

2012. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül a képen látható 3200cm3 motorral szerelt gépre gondolt, hanem csak általában. De lehet hogy tévedek. De egyébként miért kell leb@szni azért, mert kérdez? Legalább van egyénisége olyan szempontból, hogy nem a kivagyok-mivagyok divatmárkákról kérdez mint pl SL-ről, meg M3 cabrio-ról és a többi.


A kérdésedre válaszolva nem sok mindent tudok az alfákról, ezért ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link]

2012. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értem ezeket az első kocsis kérdéseket.. nem mindegy hanyadik? Elméletileg azért vesz kocsit mert TUD vezetni. akkormeg nem mindegy mekkora motor van benne? 200lóerős BMW-ben is lehet úgy nyomni a gázt hogy annyival menjen amennyivel lehet. Csak ész kell hozzá. Az biztos hogy én a biztonságot és a megbízhatóságot tartanám szem előtt. Márkákat pedig nem mondanék mert csak vita van belőle.
2012. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!