Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Omega "A" típushoz...

Opel Omega "A" típushoz milyen penzinpumpáz javasoltok? (C20NE 1991 lépcsős hátú)

Figyelt kérdés
Az autó most hibátlanul megy, de egyszer volt egy tankcserém és a benne lévő szivattyú kb.6000km után meghalt,az otthonomtól 50km-re.Beszereltem a régi tankom szivattyúját,azóta azzal járok már kb 20000-et mentem vele megint.Viszont már 220e km lehet benne összesen ha még az eredeti.Most 1/2 hónapja Németo.ban dolgozok,1000km távra megbízhatónak kéne h legyen,biztonságos megoldást kell találjak,nehogy megálljon!Milyen megbízható,megfizethető márkát javasoltok?Egyelőre csóringer vagyok,itt Mo-on május óta munkanélküli voltam,tehát csak most térek észhez anyagilag.Olcsó,de jó szivattyú kéne!Köszi!

2012. dec. 11. 11:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!