Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az autó megérné?

Ez az autó megérné?

Figyelt kérdés

[link]


Érdekelne milyen gyakori hibái lehetnek, illetve megéri-e ezt az összeget. Első kocsi lenne, tehát elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren. Minden tanácsot szívesen fogadok.


2012. dec. 11. 23:06
 1/10 Morozov válasza:
Nekem elég gyanús, hogy ilyen olcsó...lehet hogy törve volt vagy van valamilyen más rejtett hibája.
2012. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A régi ALfa Romeokkal az a gond hogy pörgős motorokat tettek bele így gyorsan tönkre mennek, sokat eszik és könnyen lehet hogy pár hónap után a motorblokk kuka.
2012. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ... Én a helyedben egy Opelt vennék inkább.
2012. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Opelt nem kedvelem.
2012. dec. 11. 23:46
 5/10 anonim válasza:

Egyik rokonomnak van alfája már ráköltött vagy fél millát ha nem többet, szerintem ennyit elég mondanom.

Én a japánokra esküszöm.

2012. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem érné meg! Nézd meg alaposan az autót. Látszik, hogy szanaszét volt törve. Elől-hátul, de még oldalt is. De ez egyértelmű, hiszen kereskedő árulja. Ennyi pénzért tényleg inkább egy F Astrát nézz, vagy 3-as golfot, de ez az autó kész ráfizetés lenne. Ráadásul kereskedő árulja. Nézz magánszemélyest, ha nem akarsz többet lenni szervizben, mint az úton.
2012. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

00:29

Az nem is sok!

Én most októberben vettem egy H Astrát és lassan én is közelítem a fél milliót amit eddig feltétlenül rá kellett költeni.

2012. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Akkor nézelődök még. Esetleg 400.000-ig tudnátok valamit javasolni első kocsinak? Alfának a stílusa fogott meg igazából, szóval valami hozzá hasonló lenne jó.
2012. dec. 12. 10:50
 9/10 Adapter007 válasza:

...én első kocsinak egy F Astrát vettem anno. Még most is azzal járok ;-)


Persze én is költöttem az Opelomra a kötelező dolgokat (olajcsere, vezérmű, új gumik) költés nélkül ez nem megy. 400ezerért meg szerintem ne várj csodát. Biztos hogy kompromisszum lesz. Ha "különlegesebb" autót akarsz, lehet sokba kerül majd a végén. S ha tudod előre, hogy nem fogod tudni finanszírozni, akkor tényleg a "tömegautókból" válassz egyet. (Olcsó bontott alkatrész stb. az előnye) Talán annyira nem rizikós.

Nekem mindig fontosabb volt, hogy elvigyen stabilan A-ból B-be, mint hogy vagizzak a haverok előtt. Persze egy Suzuki Altoba nem ülnék be... Azért volt egy minimális méret, amit megszabtam magamnak.


Üdv, és sok szerencsét!

2012. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Harmadik képen a színeltérésből látszik, h kettőből rakták össze, meg amúgy is eléggé csálék a vonalai.
2012. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!