Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátort cseréltem de nem...

Akkumulátort cseréltem de nem megy. Mi ez?

Figyelt kérdés

az egész úgy ekzdődött, hogy elmentem valahova, leraktam a motort kb 5órára a hidegben. (kénydtelen voltam)

miután próbálgattam inditani egyszerűen nem pöffent be. elvittmem beméretni az aksit, azt mondták szétfagyott. vettem bele egy újhat de ugyan az a jelenség. az önindító teker, de nem pöffenik be. mi lehet? benzint ráköpködte a gyertyára?



2012. dec. 13. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
pöffenik... ezaz...inkább magyarul tanulj meg...
2012. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés ;)
2012. dec. 13. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha teker, akkor az akkuval nincs gond. Nem is kellett volna új akku. Más baj lesz ott.
2012. dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lagalább 20 hibát, problémát tudnék felsorolni, amitől nem mehet.

1-2: benzinhiány, koszos gyertya, nem megfelelő a keverék, nincs szikra, rosszkor van a szikra, az ECUnak hiányzik valamelyik jeladó, mert hibás, nem használtad a szivatót (miért?? tudom milyen motor?? elárultad??), rosszul használtad a szivatót és így tovább...

Ha még kíváncsi vagy a többire, szólj, folytatom...

2012. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Féktisztitót vagy hideginditót a légszürőbe nyomj, inditásközben, gázt húzva. Hátha ha egyszer elkapja, akkor jó lesz. Ha nem szépsorban mehetsz végig a hibalehetőségeken.. Gondolom az injektoros sr-ről van szó.
2012. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen ditechről van szó
2012. dec. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!