Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes navi CD-t mennyibe...

Mercedes navi CD-t mennyibe kerül és mi a pontos neve?

Figyelt kérdés

Egy Mercedes-benz S-osztályba (2002) kellene navigációs CD és nem tudom hol lehetne ilyent olcsón szerezni és mi ehhez a típushoz a CD pontos neve, mert neten sok félét találtam (pl.: Mercedes-Benz Navigations CD Audio 50 APS v.12 2010 2011 NTG_2, de vajon melyik lenne jó ehhez a típushoz?

Válaszotokat előre köszi!


2012. dec. 13. 19:17
 1/4 anonim válasza:
nekem is kéne a kocsimhoz. úgy jársz a legjobban szerintem ha bemész egy merci szalonba ott biztos h van...énis ezt fogom majd tenni.
2012. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 4165 ***** válasza:
A készülék típusához keresd. Az Audio 50 nagyon új a tiédhez. Mercedes online shopban találsz hozzávalót szerintem. De valószínűleg egy alkatrészes is segít majd valamelyik MB szervízben.
2012. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már csak jövőre, de bemegyek a szalonba és veszek egyet. Egyébként neten nagyon sok van, csak nem tudom, hogy melyik lenne jó az autóba.
2012. dec. 28. 22:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!
2012. dec. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!