Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VolksWagen, Audi, BMW, Mercede...

VolksWagen, Audi, BMW, Mercedes, vagy Lexus? Indokoljátok is, hogy miért!

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Én a Lexust választanám. Nem látsz 200db-ot naponta, egyedi, a felsoroltak közül a legmegbízhatóbb. Még nem lepték el a márkát a cigányok, alvilági figurák.


ui: A VW nem említhető egy napon ezekkel. Az proli autó, benne van a nevében is.

2012. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A VW is gyárt hasonló kategóriákat. Passat CC, Phaeton, Touareg.
2012. dec. 12. 16:22
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

A VW tényleg nem említhető ezen márkákkal együtt (a BMW,Merc.,Audi,Lexus Prémium kategóriásak- Presztízs autók)!


Egyébként vagy Lexus vagy BMW!

(Az Audi egy felcicomázott VW)!


A Lexus-t és BMW-t (már nem a 100ezres kategóriát) csak a márkakedvelők veszik inkább!

Én ezért is választanám ezt a kettőt!


Bár +1 pont a BMW-nek ,mivel élményautókat gyárt! (Hátsókerék hajtás,"M" változat,többség modell a sportosságról szól)!

2012. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Én az Audit vagy a BMW-ket ajánlom, nekem sokkal jobban bejönnek mind külsőre, mind az általuk nyújtott élmény szerint. Meg a Lexussal az is a baj, hogy nagyon nehéz alkatrészt találni hozzá, az is horror áron van. Mercedes meg inkább nyugdijasnak való (persze nem az AMG-k meg ezek:))
2012. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20%

Németországban az autobahnon ez a rangsor(természetesen nem hivatalos)

1:volkswagen

2:audi

3:bmw

4:mercedes benz

5:porsche

Szóval én annyira nem nézném le a volkswagent főleg nem az audit mert egy golfnak nagyobb a presztizse mint egy 3as bmw-nek.


Én ezek közzül egy lexust választanék vagy pedig egy audi A8ast. A legfejlettebb és a legmegbízhatobb technológiával készülnek a lexusok ezen kívűl nem tömegautók. Az audit a megjelenése és a letisztult formája miatt választanám. Megbízhatóságilag nem nagy köztük az eltérés egyedül a lexus lóg ki mert messze ez a legmegbízhatóbb autómárka világviszonylatban. Ez az én saját véleményem volt de viszont ha általánosságot nézzük akkor a Mercedes Benz viszi a pálmát mert messze ö rendelkezik a legnagyobb múlttal. Nem hiába hívják az autók koronázott királyának. Bárhol is jelensz meg vele mindenhol nagy tisztelet vívsz ki vele. Bmw-vel az a probléma, hogy aki ilyennel jár automatikusan beskatulyázzák mert ez a márka közkedvelt az alvilági személyek között.

2012. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

A rangsor mi alapján van??


Csak mert eladásokat számítva ,ahogy néztem a BMW áll legfelül majd jön az Audi és így tovább!

2012. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Ez milyen rangsor? Presztízs? Mert akkor pont fordítva van.

5-től 1-ig.

2012. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Hogy mi alapján van ez a rangsor ezt ne tőlem hanem a németektől kérdezd mert ők "állították fel".

Amúgy nem tudom mi köze van a presztizsnek ahoz, hogy az eladások listáját vezeti a bmw de ha te ez alapján tartod a legjobbnak akkor ez a te dolgod. De ha már eladásokról beszélünk akkor elárulnám, hogy már 1-2 évvel ezelött legyártották a 111 111 111 db volkwagent mellesleg europa legnagyobb autógyára tudtommal a toyota még ami az élen jár. Szóval az, hogy hátul kapar már csak a hü'yegyerekik közt nagy szám az autózás nem erröl szól sose erröl szolt.

2012. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
A Bmw (bodzaszedők kedvence) kivételével mindegyik nagyon jó.
2012. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Akkor nálunk a Suzuki a legjobb mert abból adnak el a legtöbbet? :D
2012. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!