Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A tanulóknak, kb hány százalék...

A tanulóknak, kb hány százalékának sikerül lerakni a jogsit elsőre?

Figyelt kérdés
Főleg az olyanoknak az akik a 0-ról indultak, 0 vezetési tapasztalattal. .
2012. dec. 14. 12:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Ezen belül is leginkább a forgalmi vizsgára gondolok.
2012. dec. 14. 12:28
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Honnan szedjünk erről statisztikát? Nincs

Aki rendesen gyakorol, annak emgvan elsőre

2012. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak elgondolkodtam rajta, hogy ugyan kb mennyi embernek sikerülhet elsőre.....
2012. dec. 14. 12:34
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Én nem ismerek olyan embert, aki 0-ról elsőre átment forgalmi vizsgán. Nekem elsőre ment, férjemnek is, a barátaink nagy részének is, de minket kivétel nélkül tanított valaki az oktatón kívül. Apum átadta a volánt ahol lehetett, földút, magán út stb.

Barátnőmnek másodjára lett meg a gyakorlati vizsgája, ő a 0-ról kezdte, de az első és a második vizsga között vett pótórát rendesen. Másik barátnőm ötödszörre ment át forgalmi vizsgán, de ő a mai napig nem tud rendesen vezetni, pedig már 6 éve van jogsija.

Tapasztalataim szerint nagyon csekély lehet azoknak a tanulóknak a száma akik 0-ról elsőre átmentek a vizsgán.

2012. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 intrepid ***** válasza:
75%
B kategóriára elsőre átmentem, 20 gyakorlati óra után, de ehhez hozzátartozik, hogy előtte 20 évig motoroztam.
2012. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
6 tanulóból 5-nek sikerült nálam ez volt az arány autónál meg már nem emlékszem mert az még a múlt évezredben volt
2012. dec. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

...az enyém meg pont az ezredfordulón!

Amúgy csak saját tapasztalataimat tudom leírni, hogy osztálytársaimnak, ismerőseimnek hogy sikerült.

Kb. 70-80%-nak lett meg elsőre, pár embernek kellett ismételnie.

2012. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kovpet ***** válasza:
92%

Nekem az "A" is meg a "B" is sikerült elsőre. Nem csak a forgalmi, hanem mindegyik. A B előtt nulla tapasztalatom volt, az A előtt már megvolt ugye a B, de motoron vagy 10 éve nem ültem akkor.


Ha az ember rákészül és nem fog ki egy szemét vizsgabiztost és szerencséje is van, akkor nem gond.

A lényeg szerintem, hogy ne legyen kicentizve a pénz. Így ha kell pótóra, az sem gond, meg az sem, ha mégsem jön össze minden elsőre.

2012. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
0 tapasztalattal,(mikor beultem elsonek az autoba azt sem tudtam mi az a kuplung, mire kel) elsore atmentem, minden akadalyon, 24 ora vezetessel
2012. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :-)
2012. dec. 14. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!