Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az férfiaknak miért mániájuk...

Az férfiaknak miért mániájuk egy jó kocsit megelőzni?

Figyelt kérdés
Maserati quattroportém van. Számtalanszor megtörténik, hogy megyek normálisan, ahogyan szabályos, de sorra húznak el mellettem a kis Fiatjaikkal, közben bámulnak át nagy önelégülten, hogy "haha, megelőztem egy Maseratit". Sosem fogadom el a kihívást, arra szoktam gondolni, hogy száguldozz csak, majd utólérlek az első ároknál, amibe beleborulsz... de mire jó ez? Hogy sokan képesek még az utasaik életét is kockáztatni egy pillanatnyi "kielégülésért"?!
2012. dec. 14. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ezért csinálják, akik előzgetnek?


Amúgy nem mániájuk, max. egyeseknek.

2012. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ez férfi dolog. Irigység az autód miatt és ezzel kompenzálják.
2012. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem előzöm meg ezeket,hanem inkább nézem hátulról,hogy néz ki.

Baromság,ez a "mindenáron" mindent megelőzni:Én vagyok a JANI.

2012. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
a quattroporte jó kocsinak számít? :D
2012. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
valyon nem?, persze hogy jo auto, olasz, eros motorral, luxus, en is inkabb nezni szoktam, meg sem mernem elozni meg az izgalomtol osszetornem elozes kozben
2012. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"hogy megyek normálisan, ahogyan szabályos"


Apa akármilyen kocsid van,ha szabályosan /50-nel/ haladsz,még egy suzukis is ki fog kerülni,és persze hogy belebámul a fejedbe,hogy mit tötyörögsz a belsőben! XD

2012. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem így van: Nem a jó kocsikat előzik, meg, hanem bármelyiket, csak zavarja, hogy előtte vagy... De áhh ő nem siet, csak bemegy eléd az élete árán is, és utána 60-al tötymörög 90-es táblánál... Te meg közbe nem érsz rá, nyomnád 120-ig, mert késésben vagy, de ő akkor is szivat.
2012. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen kisautósok mindig ezt csinálják, de vannak kivételek.
2012. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a férfiaknak. Nekem ugyan teljesen átlagos autóm van, de ha autópályán megyek tempomattal pontosan 130-cal, csak úgy süvítenek el mellettem a legkülönbözőbb autómárkákkal 160-170-nel.
2012. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Én különben rájöttem...


A csúnya autókat előzöm meg,bármennyivel is megy.Ne kelljen bámulni hosszú percekig a hátulját..XD


Pl.: Renault Thalia,Maserati quattroporte,Beatle,Fiat multipla,stb stb...

2012. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!